Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszítsem el a szerelmem? Most ballagtam el. és ugye már nem leszünk egy suliban. Esvén rettegek attól hogy bele szeretek más lányba😔

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Tartsd vele a kapcsolatot ;)
2017. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fog degíteni?
2017. júl. 24. 23:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Segíteni*
2017. júl. 24. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze

Ha rendszeresen találkoztok akkor biztos :)

2017. júl. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Így nem fog menni. Nem nízol benne, a kapcsolat alapja a bizalom. Ha ez nincs, akkor tönkremegy.
2017. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vissza mindent rosszul olvastam... Figyelj valaki lehet bepróbálkozik dectedd fridndzoneba. Legyetek együtt sokat a nyáron, élményeket szerezzetek..
2017. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy még ehhez,ha azt hitted a suli buli a paradicsom vele el vagy tévedve mi is a szerelem én örülök hogy nincs a barátnőm ott,így sokkal tartalmasabb akár a minden napi beszélgetés is
2017. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én attól félek hogy a párom szeret bele más lányba. De ilyen velem még nem volt hogy én féltem volna hogy én szeretek belé más srácba. Ha valakit megismersz lányt akkor beszélhetsz vele meg minden de azért azzal a lánnyal se beszélj többet mint a barátnőddel.
2017. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!