Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen közös belsős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen közös belsős programjaitok vannak a párotokkal? Pl. Filmek alászinkronizálása, vagy ilyesmi. Kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Együtt fürdés, összebújva film nézés, ha vezetek mondjuk messzire, ha tud el jön, és zenét hallgatunk, beszélgetünk egész úton.

Már az hogy vele vagyok, az belsős dolog :)

És az hogy feláldozza egy napját, csak hogy velem legyen egy kocsiban . Szerintem ez mindent elmond :)

2017. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi főzni szoktunk együtt, meg enni:D egyke voltam szüleim meg sokat dolgoztam szóval ez nagyon nagy dolog nekem, hogy nem kell egyedül ennem. Rászoktattam az arcpakolásokra is, közben astrotvt nézünk vagy teleshopot. Meg előnytelen fényképeket csinalunk egymásról, alvás közben, vagy amikor nem figyel a másik, hogy utána csatázhassunk vele:DD

16/L 17/F

2017. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel van babucink, így az időnk nagy részét leköti ő! :) Olyan csodás dolog, mikor sétálunk a Duna parton hárman, vagy kirándulunk!

Persze, amíg nem volt bébi mi is sokat főztünk, moziba jártunk, a Jófogáson eladtunk stb. :D

2017. júl. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ki szoktunk menni az erdőbe, leheveredünk a fűbe és hallgatjuk a madarakat, illetve igazából mindent együtt csinálunk ha úgy van, főzéstől kezdve a videójátékozásig. De a fűben összebújás a kedvencem ^^
2018. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer megpróbáltam eladni a páromat a jófogáson :DDD. mi is járunk moziba, színházba, kirándulni. De mindig prankeljük egymást
2018. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!