Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintettek ez jó magyarázat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek ez jó magyarázat lesz a barátnőmnek? 15/F

Figyelt kérdés
A csajommal most egy ideig távkapcsban vagyunk mert nem tudok elmenni hozzá. És nagyon furcsán viselkedet, azt hittem, hogy el akar hagyni, de megnyugtatott, hogy nem. És mondta, hogy kicsit gáz, hogy én ezt hiszem... arra gondoltam, hogyha legközeleb találkozunk akkor ezt mondom neki: még sosem éreztem ilyet senki iránt és nem szeretném ezt elrontani ezért lehet, hogy egy picit túlreagáltam a dolgokat.... vagy ha tudtok jobbat azt is meghalgatom. Amúgy már volt kérdésem arról, hogy el akar-e hagyni és a kedves kommentelőo arra jutottak, hogy a félelmem nem volt alaptalan mert tényleg félre érthető dolgokat írogatott!
2017. júl. 26. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszindulat, altalaban igyekszem segiteni masoknak de most nem hiszem hogy nekunk kellene tudni hogy te mit erzel es a mi szavainkat idezned a te baratnodnek, nem fogalmazgatni kell. Amit leirtal az tenyleg aranyos de csak azt mondd amit valojaban gondolsz es erzel.
2017. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oké ezt el mondod neki jó ötlet. De szerintem akkor tedd amikor szorosan átöleled:)
2017. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!