Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen elrontja ez a dolog a nyaramat

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki egy éve szakított a barátnőjével, aki az első nagy szerelme volt. És tényleg nagyon összeillettek, meg aranyosak voltak és a lány GYÖNYÖRŰ, de tényleg. Tipikus tinikapcsolat volt, és a srác még mindig szereti (ő mondta, meg egyébként nagyon egyértelmű, látni, ahogy ránéz).

Én a sráccal kb 3 éve vagyok jóban, de tavaly tényleg barátok lettünk és én szépen beleestem. Nagyon hasonlóak vagyunk, és tudom hogy tetszem neki, de nem képes túl lenni az exén, pedig annak már régen új barátja van. Azt mondta nem akar bántani, és hogy nem tagadja, szereti.

De ebbe bele fogok őrülni, mindig csak arra gondolok, hogy miért kell neki ő. Persze a választ tudom, mert sosem fogja elfelejteni és a következő barátnői is mind csak pótlékok lesznek. Hiába fog valakit szeretni, akkora szerelem sosem lesz mint az első.

Szerintetek érdemes vele foglalkoznom vagy csak a saját érzéseimet bántom?



2017. júl. 26. 21:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt, hogy én 16, a srác 17 éves
2017. júl. 26. 22:01
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Most beleképzeltem magam a helyzetedbe és kifacsarodik a szívem. Tudom, milyen, ha elérhetetlennek tűnik valaki... De hidd el, hogy ő sem az...

Mindig van rés a pajzson, csak marha nehéz megtalálni. Ha nagyon szeretném az illetőt, nem adnám fel, az hét szentség. Bizonyítsd be, hogy szüksége van rád és hogy többet nyújthatsz neki, mint az a lány!

17/L

2017. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon édes vagy :)
2017. júl. 26. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ejjj 2-es , több ilyen lány kéne mint te....aki még tud szeretni, és nem úgy van vele hogy hmm van másik....
2017. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és a válasz, ne hagyd magad, én sem értem mit eszik a lányon... Csak légy vele sokat, próbálj közeledni, érezze hogy fontos számodra, ne azt h "többet tudsz nyújtani" hanem mást, .
2017. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha szomoru pillanataiban talalod,pontosabban azert szomoru mert belatja hogy semmi nem lesz mar a volt baratnojevel,akkor oleld meg,es ereztesd hogy fontos neked. Ha meresz vagy le is kaphatod (😂)
2017. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. júl. 26. 23:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Őszintén, nagyon aranyos amit felettem írtak, és elég tündérmesés, hogy ő szomorú és te ott vagy neki és felvidítod és szépen lassan beléd szeret, meg tudom, hogy nem szabad feladni, de... az alapján, amit írtál, hogy ő hogy viszonyul hozzád, kétlem, hogy tudna úgy szeretni mint a másik lányt. Ez nem arról szól, hogy ki mennyit tud "adni". Ha az ember tényleg szerelmes, akkor nem mérlegeli az ilyesmit, csak az kell neki, akit szeret. És ha mégis összejönne veled, benned lenne a tudat, hogy csak pótlék vagy, mindketten pontosan tudnátok mi az igazság. Abból nem lenne egy boldog kapcsolat, csak bántanátok egymást.

Szóval én azt mondom, sajnálom, de szerintem hagynod kell.

2017. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Igen valószínű igazad van csak nem tudom elképzelni hogy mással legyek
2017. júl. 31. 20:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Fuu.. teljessn átérzem aki még mindig tetszik fiú (testileg már csak) van barátnője és mindig azon idegeskedtem,hogy mivel jobb nálam a csaj.. 😂 azóta se találtam olyan srácot :).
2017. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!