Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ott voltam azon a helyen ahol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott voltam azon a helyen ahol megismertem és ahol később összejöttem az exemmel. Nagyon felkavarta a dolog! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy tóparton sétálgatva lettünk jóba,ott randizgattunk,ott jöttünk össze.Fiatalok voltunk,a fiú éretlen volt hozzám kicsit , keveset emiatt is szakítottunk 2 éve , barátságban váltunk el,néha chateltünk is utána (pont most néztem meg ,hogy napra pontosan pont ma beszélgettünk utoljára). Nem tudom, hogy miért de egyszerűen azóta nem tudom kiverni Őt a fejemből, életem eddig egyik legnagyobb hibájának tartom,hogy szakítottam vele!

Most hogy ott voltam azon a helyen ...2 órája sírok...

Mit tegyek? 16/L



2017. júl. 28. 20:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*keveset találkoztunk
2017. júl. 28. 20:54
 2/7 DollarDog ***** válasza:
Mondjuk irj rá beszélgess vele de csak akkor ha azt akarod hogy ujra legyen köztetek valami! Ha a fiu is akarja akkor kezdjétek ujra!
2017. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Én szeretném...Ha jól tudom nincs barátnője

2017. júl. 28. 20:59
 4/7 DollarDog ***** válasza:
Figyelj! Irj rá hogy szeretnél vele találkozni és hivd el oda ahol összejöttetek :) ha ö is érez még irántad valamit akkor ott biztosan lesz valami! :) sok sikert hozzá és drukkolok :D
2017. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Aranyosak vagytok,hogy bíztattok!

2017. júl. 28. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

"Fiatalok voltunk" Nagyon idős vagy :D

Ezeket a sorokat úgy írtad mintha 20-30 évvel ezelőtt lett volna az egész

Bocsi,muszáj voltam belekötni :D

2017. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó tudom,csak hogy érted ,a mostani "idősebb fiatalsághoz"képest :D
2017. júl. 28. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!