Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem a barátnőmből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem a barátnőmből?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk olyan régóta együtt, 13-án lesz 2 hónapja, és teljesen az ideálom. De van egy másik lány, akit nem tudok elfelejteni, ha nem lenne most barátnőm, akkor se jönnék vele össze, mert nagyon rossz útra tért. De mégsem tudom elfelejteni, és nem akarom hogy rámennyen a mostani kapcsolatom, mivel teljesen ideál lány. Egyébként mind a ketten 15 évesek vagyunk

2017. júl. 29. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy a kapcsolathoz.
2017. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még. Csak legyél vele. Érezd azt, milyen ha a csak puszilgat, és nem anyád.

Szerintem jobb érzés. Egyből tudni fogod, hogy csak ő létezik számodra :)

2017. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*rámenjen

ha úgyse jönnél vele össze, minek törődsz vele??

2017. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. Kommentelő

Szerintem nem vagyok hozzá éretlen,

2. Kommentelő

Ezt fogom tenni mindenképpen,

3. Kommentelő

Ezt én is kérdezgetem magamtól rengeteget, de nem tudom elfelejteni

2017. júl. 30. 01:21
 5/6 anonim válasza:
És amúgy szereted is, vagy csak teljesen az ideálod, és nem akarod elveszteni, mert annyira jó parti? Meg pontosan mit takar, hogy nem tudod elfelejteni? Nem hiszem, hogy sokat segítene azon a kapcsolaton, ha te másik csajon járatnád az agyad, így nem mindegy. A lányok úgyis észreveszik az ilyesmit valami bizarr 6. érzékkel. :D
2017. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na hogy alakult?
2018. márc. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!