Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki már egy jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki már egy jó ideje tetszik és nem merem neki elmondani pedig az osztálytársam. Szerintem az is közbe játszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogy volt egy osztálykirándulásunk Szlovákiában és az egyik évfolyam társammal "összejött" vagyis a srác az nagyon elhitte és a lány csak hülyítette,majd 5 perc múlva annyit mondott neki hogy felejtsd el hogy mi járni fogunk aztán a srác (este 11 kor értünk haza) kb. 2.5 keresztül olyan szinten maga alatt volt hogy már könnyezett. De az egyik suli bulin eldöntöttem hogy elmondom neki amikor megy haza, aztán utána mentem és elkezdtem neki mondani, hogy: figyi csak annyit szeretnék mondani, hogy.. És itt belém fagyott a szó mert miközben mondtam neki eszembe jutott ez a sztori. Valaki tud segíteni hogy miként mondjam el neki ujra? Köszi. Tudom hosszú lett de ez van😂?

#félek hogy mit reagál
2017. júl. 29. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:

osztálytárssal

nem

járunk

(hacsak nem utolsó év, de szerintem úgy is necces)

2017. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 Ezt sohasem értettem...
2017. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es azért mondja mert nem jött neki össze ennyi az egész, osztálytárssal lehet járni, azért nem mondják hogy nem lehet mert szerencsétlenek és nem tudják kezelni hogyha esetlegesen szétmennek akkor látniuk kell egymást, de könyörgöm emberek vagyunk, akinek már 1nél több kapcsolata volt az lesza*ja az ilyet finoman, ezt egyesek csak kifogásnak találják ki hogy ráse mozduljanak a lányra mivel nem is tudnak, mert nincs tökük hozzá.
2017. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de szerintem elég bunkó ez a lány hogy átverte azt a fiút. Velem is csinálták már ezt és elég szar érzés.
2017. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 borzasztó kínos, ha szakítotok, és utána egymás pofáját kell bámulni. én "csak" sulis társammal jártam, de még így is szar volt kb minden nap látni a folyosón. hát még osztálytárssal milyen lehet...
2017. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyi csak annyit szeretnék mondani,hogy ne búsulj,elhiszem,hogy nagyon beleestél,de van más lány is a földön,olyan,aki ugy tud szeretni,ahogy ő soha nem tudott volna. Mikor megnyugodott már talán mondhatod neki hogy amugy is házi nyulra,nem lövünk!
2017. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert idétlen kisgyerek vagy még, normális ember tudja kezelni ezt.. Nyugodtan tégy egy próbát és lásd meg mi lesz belőle, ha meg olyan kínos lesz neked mint az előttem szólonak akkor válts sulit vagy nyomd ki a szemed, mert mint tudjuk egy iskola arra van hogy a másikat nézd 0-24 és az egész 1 négyzetméterre épül mind a pár 100 vagy néhány ezer diáknák... Udvar nem létezik, máshova nem lehet menni csak őt lehet nézni, meg megbeszélni se lehet a dolgot ...
2017. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igen utólsó év jön. És már írtam neki ez ügyben hajnali 2-kor, azért köszi a válaszokat.
2017. júl. 30. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!