Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szerettem bele egy 30...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerettem bele egy 30 évvel idősebb férfibe?

Figyelt kérdés

A korosztálya nem jön be,de ő nagyon helyes,emellett pedig a személyisége is nagyon imponál! Nem tartom normálisnak ezt,de nem tudok parancsolni a szívemnek! Ebből semmi nem lesz,nem is baj,csak értetenül állok amellett,hogy ez hogyan történt,kissé cikinek is érzem magamat emiatt...

18/L



2017. júl. 31. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát így van ez velünk. A szerelem nagyobb nálunk, beborít, elveszejt. "Beleestem" - mint egy verembe.

"A szerelem, a szerelem,

A szerelem sötét verem;

Beleestem, benne vagyok,

Nem láthatok, nem hallhatok." (Petőfi)

2017. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem tudom.
2017. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Az az igazság, hogy a "miértre" nagyon nehéz válaszolni, még neked is, nekünk pedig lehetetlen. De emiatt ne érezd magad cikinek! Lehet, hogy nem tartod normálisnak, vagyis hát a "társadalom" nem tartja annak, de én ezt inkább szokatlannak mondanám, mintsem nem nromálisnak. Egyébként van tapasztalatom a témában, nagyon szar tud lenni a helyzet, és hiába mondja mindig mindenki, hogy hamar elmúlik, esetemben ez nagyon nem jött be. Nem tudom, honnan ismered az illetőt, így azt sem tudom, van-e lehetőséged elfelejteni, nekem nem nagyon volt, de sajnos ez az egyetlen dolog, amit tehetsz, akkor is, ha fáj.
2017. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert hülye vagy
2017. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem kettőnk közül te vagy a hülye,mert látszik,hogy nincs benned értelem...nem tudod értelmezni azt amit olvastál...sajnállak,biztos egy kis 11 éves bzigyerek lehetsz akinek nincs jobb dolga.
2017. aug. 10. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ilyen hozzászólókkal, ez nyilván messze van a "hülyeségtől", hisz nem mi parancsolunk az érzéseinknek, Te nem tehetsz erről. Ne okold magad, és ahogy már írták, a miértjére is nehéz rájönni. Egyszerűen megfogott a szeélyisége, stílusa, lénye, ennyi. Tudom, milyen, én 21 éves vagyok, és szintén többet érzek valaki iránt, mint kellene. A korkülönbség is majdnem passzol pár év mínusszal. És nálam még csak nem is ez az első eset, bár tény, hogy ez most még komolyabb dolgokat vált ki belőlem, mint régebben, amikor szintén egy idősebb férfi keltette fel az érdeklődésemet túlzottan. Ebben az esetben nyilván semmi komoly nem lehetne a viszonyból, így jobb is megpróbálni elfelejteni (ami iszonyatosan nehéz, tudom), ha csak nem szeretnél bizonyos ideig egy kis románcot, "kalandot". De ezt te tudod, neked kell eldöntened. Meg nyilván nagyban függ minden attól is, hogy a férfi milyen, honnan ismeritek egymást, stb. Ha van rá esélyed, szerintem próbálj meg kevesebb kontaktot kialakítani vele, és szépen lassan túllépni rajta, ismerkedni másokkal. Nálam mondjuk nem igazán vált/válik be a másokkal való ismerkedés, és nekem jelenleg esélyem sincs nem találkozni az illetővel, de abban bízom, hogy most is mint anno, az idő "begyógyítja a sebeket".
2017. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Köszönöm szépen a kulturált válaszodat! Nagyon igazad van,a legjobb az lesz ha elfelejtem,ebből nem lehet semmi,de olyan nehéz... Az a furcsa,hogy a korabeliek nem igazán jönnek be,de ő más számomra,olyan különleges a személyisége... :) Persze a korombeli 18 évesek sajnos nem fognak meg,de a 20-30 évesek nagyon,szerintem úgy vagyok "beállítva",hogy valamiért az idősebbekhez vonzódom,csak nem értem,mert a korombeliek meg nem ilyenek...legalábbis akik körülöttem vannak azok a férfiatlan férfiakra buknak xd

2017. aug. 11. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Figyelj, ha gondolod írj rám privátban, mert úgy tűnik, hasonlóak vagyunk hasonló problémákkal. És ott leírhatnád, hogy ki is ez a 30 évvel idősebb férfi, szívesen beszélgetek veled erről a témáról komolyabban. :)

#6 voltam

2017. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
[link] ;)
2018. júl. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!