Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú de neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de neki (valószínűleg) a barátnőm tetszik. Aki mellesleg a legjobb barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nagyon tetszik egy fiú akivel már egy ideje beszélek. Nem minden nap de azért rendszeresen. Osztály társam lesz jövőre. A legjobb barátnőm rá írt, és elkezdtek beszélgetni. Majd elhívta, hogy menjenek el ketten valahova. Egyébként a srác nem küldött nekem olyan konkretabb jeleket de haza kísért egyik találkozásunk során és még is ölelt. És írásban is úgy írt, hogy azt hittem tetszek neki. Aztán jött a barátnőm és elég valószínű, hogy meg tetszett neki. Találkoztunk már hárman is és ott nem tűnt nagyon fel ez a dolog, de így vissza gondolva ilyen apró dolgok azért voltak amiből rá jöhettem volna. Végül megkérdeztem csak úgy mellesleg hogy twtszik e neki a barátnőm. Konkrétan nem írta le de nagyon terelte a témát... Mit kéne csinálnom? Várjam meg a közép sulit hátha lesz valami? Mert a fiú ugyan úgy ír nekem...
2017. júl. 31. 22:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
A barátnődnek is tetszik a fiú? Ez számomra nem derült ki a kérdésből. Szerintem ezt előbb tisztázd a barátnőddel. Aztán ha neki nem tetszik a fiú, akkor beszélgess a sráccal sokat. Előbb utóbb ha tetszel neki te is (és nem túl félénk) ő maga fog elhívni valahova :)
2017. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek nem tetszik a fiú. Sajnos nagyon rosszul esett hogy rá írt és emiatt össze is vesztünk. .De jóvá akarta tenni és ebből lett az a hármas találkozó. Nagyon tetszik a fiú...De nem tudom hogy kéne neki jeleket küldenem. Egyszerűen csak beszélgessek vele?
2017. júl. 31. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbáld fenntartani a kapcsolatotokat. Igyekezz vele gyakran talalkozni, beszelgetni. Te is erdeklodj felole. Ismerjetek meg egymast közelebbről, aztan ha tetszel neki, hidd el lépni fog annak érdekében hogy a tudtodra adja. Te ne ijeszd el azzal hogy irsz neki egy monologot hogy Odavagy erte vagy bármi.
2017. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Igaza van az elottem szolonak! Semmikepp se valj neki szerelmet, sot szerintem legyel titokzatos ha ezzel kapcsolatban kerdez vagy utalasokat tesz. Viszont ezt se vidd tulzasba, nehogy azt higyje, hogy nincs eselye nalad. Mindenkepp legyel vele kedves es aranyos, beszelgess vele sokat! De ne nyomulj ra nagyon, nehogy megijedjen!!

Csak add magad es minden szuper lesz! :)

2017. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt olyan, amikor írtam a fiúnak, hogy csak fel szavakban válaszolt...Viszont amikor ő írt érdekes tudott normálisan beszeletni velem. Ezt sem tudom hova tenni
2017. júl. 31. 23:27
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megfogadom őket!:)
2017. júl. 31. 23:28
 7/12 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés. Lehet esélyem nála ettől az egésztől függetlenül? Mármint arról meg hogy tetszik neki a barátnőm én is tetszhetek neki? Vagy majd később kialakul?
2017. júl. 31. 23:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát mondhatom szép barátnő... Minek ír rá ha nem érdekli őt???

Ne add fel mosolyogj és beszélgess vele tovább. A barátnőddel meg beszéld meg a dolgot

2017. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki a végét. Alakulhat ez még akárhogyan is
2017. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Első vagyok

Szerintem siman lehet eselyed, van olyan hogy kesobb alakul ez ki. Beszelgessetek sokat es akkor jobban megismeritek egymast. Ez eleve egy pozitiv dolog, ha tudtok beszelgetni. De a reszedrol semmi nyomulas ne legyen, viszont ha komolyra fordul, akkor viszont oszinten tard fel az erzeseid, ne kertelj mert a fiuk kepesek felreerteni mindent:D Hajra hajra! :)

2017. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!