Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Zac Efron fiatalon tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zac Efron fiatalon tényleg minden csajnak bejött?

Figyelt kérdés

Nem rég chateltünk barátnőmmel messengren,küldözgettünk egymásnak pár képet helyes pasikról ,elmondtuk a véleményünket róluk.Volt egy pár olyan,aki mind kettőnknek bejött,de volt olyan,aki nem.Majd mikor a barátnőm Zac Efronról küldött képet,ezt a megjegyzést írta:

"A következő tuti tetszeni fog.Kinek nem jött be?Még a egyes hetero pasinak is tetszett.Csak hát ő is megöregedett kissé."

Nekem viszont egyáltalán nem tetszenek az arcvonásai,olyan kislányosnak mondanám,baba arcúnak(és ezt most a fiatalabb énjére mondom,bár így,kicsit idősebben,új séróval se túl megnyerő számomra).

Lányok,ti hogy vagytok vele?



2017. aug. 4. 15:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nemrég*
2017. aug. 4. 15:40
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
En egy nyalgepnek tartottam, mint kb az osszes akkori nagy fiu tini sztart....
2017. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Nekem soha nem jött be, nem is értettem azokat az embereket, akik odáig vannak érte. Láttam már nála helyesebb fiút is, akit érdekes módon nem ugrált körbe a fél világ. Persze, mindenkinek más a szép, más a sármos, de szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki így vélekedik.
2017. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem helyes.:)
2017. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem régen nem jött be, mostanra javult, de még mindig nem mondanám a világ legjobb pasijának. Amúgy mi az, hogy megöregedett? Még csak 30 lesz. Brad Pitt, Tom Cruise meg Johnny Depp, na ők megöregedtek.
2017. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Kifejezetten tetszik :) nem utasítanám el
2017. aug. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Az ő szavaival élve "megöregedett".:D

[link]

Szerinte ő is "elég idős". :D

2017. aug. 4. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nick Jonas öreg? 24 éves! Hány évesek vagytok ti?
2017. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most jobban néz ki mint fiatalon:D
2017. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindketten 16.Engemet is meglepett ez a válasza,hiszen nem sokkal előtte írta,hogy Chris Pine is bejön neki,aki viszont már tényleg "nem mai kakas",ha fogalmazhatok így. :D
2017. aug. 4. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!