Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki megerősítene, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félpár zokni kérdése:

Valaki megerősítene, hogy egy raklapnyi szerencsétlenség vagyok?

Figyelt kérdés
5 hónapja szakítottam barátnőmmel, szerettem őt de nem eléggé mivel arra gondoltam, hogy valaki más sokkal jobban illene hozzám, aki tényleg olyan mint én. Erre most megtaláltam egy táborban. Simán kint ücsörögtem a padon és odajött hozzám beszélgettünk megkérdezte nem sétálunk egyet. Pár órával később megérkezett egy másik srác is és mondta nekem a lány, hogy annyira nem bírja őt, de én mondtam, hogy én igen és így egész tábor alatt 3-an spanoltunk. Csattanó 3. Nap már együtt aludtak. Én pedig ilyen szarul még sosem éreztem magam mint akkor, amikor a lány akiben láttam a saját lelkem egy másik srácot jobban kedvel ráadásul most kibszott boldog is lehettem volna ha azt mondom a lánynak hogy "jó offoljuk a srácot". És sajnos félek hogy ilyen lehetőség csak egyszer adódik az életben. Ráadásul így most az öngyilkossági hajlamaim is visszatértek és most hogy a tábornak vége és otthon vagyok egész nap csak alszom vagy csak az ágyamon fekszek nem csinálok semmit és úgy érzem, hogy nem érzek semmit már. Nem tölt el boldogsággal már semmi amit eddig szerettem csinálni és ez így rohadt rossz
2017. aug. 6. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy.
2017. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megerősítem
2017. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem vagy az. 14 év alatt, (ami nem a leghosszabb idő, de több, mint egy évtized) volt időm megismerni az embereket. Hidd el, nem ez a legnagyobb baklövés, amit eddig elkövettek.
2017. aug. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az vagy. :/ De nagyjából tudom mit érzel...
2017. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem ér ennyit egy lány sem, főleg ebben az esetben. Gondolj már bele... A csaj azt mondja, hogy nem bírja a srácot, erre már a harmadik napon vele alszik. Mi ez, ha nem könnyűvérűség? Az ilyenek miatt nem szabad emészteni magunkat. Próbálj meg valahogy kimászni ebből, mert ez így nem fog jóra vezetni. Ilyenkor hol vannak a szüleid? Barátok? Ők segíthetnének... Viszont, hogyha tényleg nincs más megoldás, akkor pszichológus. Sajnálom.
2017. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!