Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek korai? 3 napja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai? 3 napja ismerem korai h a barátnőjének tekint?

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves srác akivel 3 napja ismertük meg egymást Instagrammon, mar elso nap szivecskezet es ugy viselkedik mint ha 2 honapja eggyut lennenk *_*. Tegnap találkoztunk és megölelt,puszilgatott, megcsókolt! Nagyon bejön a srác csak félek elkapkodjuk a dolgokat! Egész talin faltuk egymást és többször is elmondta hogy szeret! Én is nagyon kedvelem szeretem imádom! De a szüleim kinyirnak ha megtudják! :( szerintetek korai volt ez az első randin 2 nap "ismeretseg" utan? Es az h a baratnojenek tekint? Koszonom elore is a valaszokat! 15L

2017. aug. 12. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak le akar feküdni veled aztan ha megtörténik akkor mar Bem lesz ilyen veled.
2017. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De én mondtam neki h ne siessünk! Nem mennék bele hogy lefeküdjünk! De korai volt ez?

Köszi a válaszod #1

2017. aug. 12. 08:45
 3/14 anonim ***** válasza:

az elso megmondta a tutit. neten nem szerethetsz bele valakibe, plane nem egy-ket nap utan, az meg, hogy mar elso talin igy "letamad" szinten elmond valamit a hozzaallasarol... nem szerelmes, csak kanos, es valoszinuleg minden lannyal igy viselkedik.

19/L

2017. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ohh🙁 mindig ilyenekbe botlok bele🤔
2017. aug. 12. 08:50
 5/14 A kérdező kommentje:
És hétfőn lesz a következő találka és akkor megmondom neki h Stop fogjuk visszáb magunkat? Akkor kiderül h marad e melletem vagy keres mást.. nemigaz?
2017. aug. 12. 08:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne számíts arra hogy 15 éves lányt komolyan vegyék, már bocs, kihasználják a tudatlanságodat, tapasztalanságodat. 2 nap ismertségtől ne várj életfogytiglan tartó szerelmet.
2017. aug. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem feltetlen derul ki, lehet, hogy visszavesz, de csak azert, mert rajon, hogy nalad csak a turelmesseggel eri el a celjat. lehet, hogy turelmes lesz, hogy a vegen meg tudjon dugni, de kozben 100 masik not is fuz..szoval nagyon ovatosnak kell lenni az ilyenekkel.
2017. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mostmár ezzel nem fogsz semmit elérni, hogy ezek után visszább veszel magadból. Bebizonyítottad neki, hogy egy naiv lány vagy, hiába játszod el , hogy te nem vagy ilyen....
2017. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen
2017. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ŐŐ, én is ilyen vagyok, azaz nem csókolgatom, de 3 nap ismerettség után már volt hogy azt kérdeztem tőle, hogy hozzámjössz:o?
2017. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!