Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy honapja szakitottam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy honapja szakitottam a baratommal akivel nagyon regota ismertuk egymast es par honapot voltunk egyutt. Azota egy fiuval se tudom elkepzelni mindenkitol undorodom csak ot tudom elkepzelni hogy megcsokoljam? Ez vajon elmulik majd ha tullepek rajta?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 21:30
 1/4 Lililili16 ***** válasza:
Az egyik legjobb barátnőm is igy van most egy fiuval annyi különbséggel h kb ők 5 napig jártak nagyon könnyen lesz szerelmes és nehezen megy neki a felejtés.Szerintem te is nehezen fogsz túllépni rajta de ha sikerül persze ez majd elmúlik és jön majd más akivel mégjobban fogsz szeretni mindent szóval csak nyugi :)
2017. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget remelem tenyleg sikerul tullepnem!:)
2017. aug. 15. 22:04
 3/4 Lililili16 ***** válasza:
Nagyon szivesen máskor is :) az idő csodákra képes még ha most nem is érzed úgy de idővel elmúlik majd az érzés csak ne szomorkodj miatta sokáig foglald el magad hobbival és élvezd most egy kicsit hogy szingli vagy
2017. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi!:))
2017. aug. 15. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!