Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek vissza tudnám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza tudnám szerezni valahogy a lány? (részletek lent) (nagyon szerelmes vagyok belé még mindig)

Figyelt kérdés

3,5 éve voltunk nagyon jóban (osztálytársam, és együtt fogunk ennek ellenere tancolni a szalagavatónkon), és idén februárban végén (24-e) szerelmet vallottam neki. Elkezdtünk találkozgatni, (elég lassan, mert első kapcsolatom volt) éreztem, hogy szerelmes lett belém, aztan hirtelen elkezdett eltávolodni tőlem (legalabbis személyesen, facebookon órákat beszélgettünk) majd nyár elején szakitott velem, de attol még tartottuk a kapcsolatot. Szeretném visszaszerezni. Keszitetem egy szerelmes üzenetet videó formájaban amiben elmondok mindend és esélyt kérek. Szerintetek jó ötlet? Ha igen akkor hogyan juttassam el neki? Vagy mást kéne tennem?

A segítséget előre is köszönöm.

19/F



2017. aug. 18. 21:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem nyár elején junius 22-én. Amúgy egy nagyon különleges lányról van szó.
2017. aug. 18. 21:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem jó ötlet. Ilyet SOHA ne csinálj egy lánynál, mert csak még jobban eltávolodik tőled. Ezzel egy érzelgős fickó benyomását kelted, amit mi nem szeretünk. Inkább légy tökös, állj elé, és mondd meg az igazat. Mindent. Az érzéseidet, de férfi módjára.
2017. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ami a videót illeti az nem tartalmaz ilyen nyálas dolgokat csak néhány közös képet par mémet(nagyon vevő az ilyenekre) meg egy szöveget amit elmondok(nem tartalmaz ilyen nyálas ferfiatlan dolgokat, csak közös elmenyeinket terveinket és az érzéseimet iránta)


Nem igazán tudom, mikor tudnék eléallni ezzel mert egyrészt nem ebben a városban lakik(nem messze azért) másrészt meg lehet nincs is itthon. De ez a személyesen elmondos dolog logikusnak tűnik. :D

Lehet várnom kellene vele iskolakezdesig, es hogy elkezdődjenek a táncórák.

A segítséget pedig köszi:D

2017. aug. 18. 23:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Bármi más ötletet is szívesen fogadok.
2017. aug. 19. 00:56
 5/8 anonim válasza:
Nem ismered?:Ne szaladj olyan szekér után,ami nem vesz fel.
2017. aug. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen ismerem, de ha már korábban felvett a szekér lehet újra felvesz. Legalabbis reménykedek.
2017. aug. 19. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Na mi lett az eredmény?🙄😁

Vagy vársz még suli kezdésig?

2017. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi az érdeklődést.:D Igen még varok meglátom mi lesz.
2017. aug. 29. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!