Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz ha egy másik lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy másik lány miatt szakítottam a mostani barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem a másik lányba és ő is belém és ezért szakítottam a barátnőmmel (már ex) nagyon gáz? Csak kíváncsi vagyok a véleményekre

2017. aug. 19. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Ez szerintem pont így korrekt, hogy szakítottál vele, mielőtt titkolózásba meg megcsalásba kezdesz. Ez lenne szerintem a helyes döntés egy ilyen helyzetben.
2017. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gáznak nem gáz csak ha az exed (nagyon) szeretett téged akkor nehezebb elengednie téged és valószínűleg azon gondolkodhat sírva vagy csak szomorúan hol ronthatta el, mi baj van vele hogy nem tudott téged elvarázsolni, miért történt minden így ahogy stb.


1 biztos úgy a legtisztább ha közösen zárjátok le valahogy mivel ha ez első olyan szakítás amin átmegy és komoly érzések voltak akkor azok jobban fájnak mint a 77.dik vagy bármelyik.

2017. aug. 20. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!