Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha van párom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van párom, de egy másik fiú is szerelmes belém aki fontos nekem? Köszönöm annak, aki elolvassa.

Figyelt kérdés

Kb 3 évig játszottam az egyik fiú barátommal se vele se nélküle játékot. Nagyon fontos nekem igazából mai napig. De kb 2 éve jöttem rá, hogy ami köztünk folyt az nem csak barátság. Érzelmek is voltak.

Én 10 hónapja jöttem össze a párommal. Nagy a boldogság kisebb vitákat leszámítva. Ám elmentünk bulizni a fiú barátommal. És soha nem beszélt nekem ennyire nyíltan az érzéseiről amit felém érez. Megöleltük egymást és hírtelen szomorú lettem. 2 éve arra vártam hogy vele lehessek, de mikor lehetőség lehetne rá már nem lehet. Az ölelés után meg akart csókolni, én elhúztam a fejem. Később újra megpróbálta, de akkor már sikerrel. Azt éreztem, hogy nem tudok ellenálni, amikor 2 évet erre vártam. Ez után 2 hetet együtt dolgoztunk, itt is próbált közeledni, megfogta a kezem, ilyenek. Nem tudom mit csináljak, azóta 1 hónap telt el és nem beszéltünk a pasim miatt főként. Hiányzik. És az a legdurvább, hogy boldog vagyok a párommal, nem akarom elveszíteni, de viszont hiányzik a fiú akiről szó van. Tanácsra lenne szükségem. A negatív kommentek lehetőség szerint kerüljenek.



2017. aug. 20. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Döntened kell. Ráadásul hamar, és ezt az internet nem mondhatja meg. Ülj le és gondolkozz, vagy ha úgy nem megy akkor írd le két külön papírra hogy miért szereted őket, vagy ha ez se elég akkor írd meg mindkettőjüknek a szakító levelet egy lapra, amit természetesen nem fogsz elküldeni. És ha megvagy ezzel akkor érezni fogod hogy melyik fáj jobban. De ha még ez se elég és brutálisabb módszerekhez kell folyamodni, akkor fogj egy érmét, és dobd fel. Nem azért hogy az döntse el, az nagy butaság lenne, de amikor repül az érme rá fogsz jönni melyiknek szurkolsz csak egy ici-picit jobban. A lényeg hogy ezen a helyzeten változtatnod kell, mert nen túl szép dolog ezt csinálni egyik fiúval sem.
2017. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16f,ha számít...
2017. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2017. aug. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahh úristen...szánalmas vagy 3.ik kommentelő. Értelmezéssel elég nagy problémáid vannak. Idézem "negatív kommentek kíméljenek lehetőleg"... Tehát nem vagyok kíváncsi a véleményedre te retek ótvar. Persze nem látsz a dolgok mögé, de sebaj. Azt kívánom, sőt azért fogok imádkozni te szerencsétlen, hogy ilyen helyzetbe kerülj és érezd azt amit én és szenvedj te rohadt kis megmondóember. Felettem nincs jogod ítélkezni megértetted? Elmehetsz a bús p*csába a semmit nem érő kommenteddel együtt. Szánalmas csicska. Mellesleg megbízik bennem, mert tud mindenről első dolgom volt elé állni és elmondani mindent neki. Te benned lenne ennyi gerinc? Majd akkor dumálj mondom neked, ha a dolgok mögé látsz. Na helló tiplizhetsz.
2017. aug. 20. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező!

Elég bonyolult helyzetbe kerültél.. De én úgy érzem, hogy te is tudod mit kéne tenned.

Érthető, hogy zaklatott vagy, de ettől függetlenül ilyen hangnemben ne beszélj a válaszolóval.

Amit (azt hiszem) első válaszoló írt, szerintem is korrekt.

Egy kicsit mérlegeld, hogy a párod mondjuk meg tenne e annyi mindent érted, mint mondjuk a barátod. Alapból amúgy nem hiszek a fiú -lány barátságban (akasszatok fel!) De szerintem csak az tud jól működni amelyikben már alapból van vonzalom. Ne dönts! Inkább várj.. egy hétig legyél nyitott mindegyikük felé, de ne keresd egyikük társaságát se. Amelyikük jobban keresi a tiédet és amelyikkel jobban érzed magad közben, (a helyedben) vele folytatnám. De szólok előre hogy ez veszéyes játék. Mindenesetre legyél mindegyikőjükkel őszinte és fair. És tudj nemet mondani, mert valamelyiknek vége lesz. Kitartást!

2017. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első kommentelő nagyon köszönöm ez tényleg 100%ban hasznos válasz számomra.
2017. aug. 20. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Kár,hogy eltávolították a 3. Választ,l kellet volna olvasnom😁. Mégis mi vagy te hogy így beszélsz? Ha kérsz véleményt, ilyet is kaphatsz..Most biztasson mindenki hogy hurrá félre ba.stál? Asszem Addig ugatsz így, míg jól pofán vágnak és elered az orrod taknya. Egy nő nem beszél így.
2017. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7.ik kommentelő. Ne szólj bele ebbe és ne szólj meg engem ha nem tudod az előzményeket. A 3.ik kommentelő elég trágárul írt, holott kértem a negatív kommentek mellőzését. Nyílvánosan lehordott és a fiút is megkövezte. Ő hogy jön ehhez? Őt bezzeg senki nem kővezi meg, csak engem. Oké, egy nő nem beszél így...de könyörgöm, egy férfi ismeretlenül lehordhat egy nőt? A férfiaknak mindent szabad? Úristen... Te is mit gondolsz hogy így beszélsz rólam? Már meg ne haragudj. Ha téged nem tisztelnek te sem tűröd.
2017. aug. 20. 18:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Meg mi ez a félreb*szós duma könyörgöm? Ki beszélt ilyesmiről? Elősször értelmezd miről vokt szó, utána kötekedj stb. Persze elfogadom a véleményt bármilyen, de vannak határok...már boccs.
2017. aug. 20. 19:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ik kommentelő. Köszönöm a hasznos választ. Jó igaz, bocsánat a beszédemért, de azért elég sértő dolgot írt a 3-ik kommentelő.
2017. aug. 20. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!