Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel lett újra párotok?

Figyelt kérdés
Most szakítottam és van egy lány akit szeretek és ő is csak nem akarom elsietni ti voltatok hasonló helyzetben?

2017. aug. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakitas utan egy honappal, osszetortem a masodik srac szivet mert azt hittem szeretem. Visszacsinalnam ha lehetne
2017. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

Meg soha nem is volt :)

Nem is lesz mert nem is kell.

Elegge fiatal lehetsz vagy pedig eretlen ha ilydn konnyen tudsz kapcsolatrol kapcsolatba ugralni.. Elozo baratnoddel mi lett? Rauntal?

18f

2017. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azóta még nem volt. Lassan két éve :D Viszont én azóta nem is találtam senkit aki egyáltalán tetszene, vagy egy jót tudnék vele beszélgetni. Szóval ha te egy hónap után találtál egy ilyen lányt, akkor szard le ki mit gondol vagy mond. Beszélgessetek, ismerkedjetek, aztán lesz ami lesz.

17/l

2017. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok benne egy kicsit több, mint 14 hónapos kapcsolatban... előtte talán fél évig nem volt senkim vagy talán több, már nem tudom. Ez attól is függ, hogy egy adott embert mennyire szerettél a szakítás pontjáig és mennyit töltöttetek együtt.
2017. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!