Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boriilovenever kérdése:

Hogyan vegyem rá magam a szakításra?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szerelmes vagyok a barátomba, és mikor a régi emlékeinkre gondolok rögtön elbizonytalanodom.. ha pedig a szemébe nézek, képtelen vagyok megtenni. Mit csináljak? Nagyon szeretem, de sok minden bánt amin nem tudok változtatni és már nem jó az egész. Viszont úgy érzem nélküle meg meghalnék. Kérlek segítsetek.
2017. aug. 21. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele erről, hogy te ezen gondolkozol, ő mit gondol, mika problémák...
2017. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha mar elmondom, hogy ezen gondolkozok, onnan nincs kiut.
2017. aug. 21. 23:30
 3/5 A kérdező kommentje:

A problemakat meg hiaba mondom neki, egyszeruen nem erti meg.:(

De koszonom a valaszt!

2017. aug. 21. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még adj egy esélyt a dolognak, ne akarj szakítani.Tényleg beszélgess el vele a dolgokról,nincsen más megoldás.Ha meg szerelmes is vagy belé,hü ye lennél szakítani vele:D.
2017. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben igazatok van, beszelek vele.Koszi a valaszt!:)
2017. aug. 22. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!