Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy nyomulós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nyomulós sráchoz milyen lány illik?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy nagyon helyes, jóképű srác, aki nyomul mint állat. De ezt a cuki, vicces és szexi módon. Tudjátok az a "csintalan" fajta. (Nem tudom, hogy kéne kifejeznem magam.:D) Szerintetek egy ilyen sráchoz milyen lány illik?

A kérdés csupán kíváncsiságból íródott.



2017. aug. 23. 22:42
 1/10 anonim válasza:
0%
Olyan mint én ❤❤
2017. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fejtsd már ki légy szíves !:D
2017. aug. 23. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs speciál egy lány fajta aki ilyen fiúhoz illik 😅 Olyan lány illik, akit a fiú választ :)
2017. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván, de ti mit tudnátok elképzelni? Nem élő emberekről van szó, mindenki eressze szabadjára a fantáziáját és teremtsen egy férfit ( jellemzőket megadtam) meg egy nőt, akik "tökéletesen" passzolnak egymáshoz. Például egy történetben vagy valami...
2017. aug. 23. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis aranyos lányka akit neg kell hódítani :)
2017. aug. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki mindig zavarban lenne körülötte,mi? Nem rossz.Nem rossz.
2017. aug. 24. 08:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy visszahúzódóbb lánnyal aranyos lenne :D
2017. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyjából mint az előzőnél,igaz?
2017. aug. 25. 17:47
 9/10 anonim válasza:
Szerintem meg pont egy nyitott , közvetlen , haverkodós lány illene egy ilyen sráchoz. Aki megmondja másoknak a véleményét , őszintén és tisztán . Legyen kacér , szeressen játszadozni . Mosolygós , beszédes . Legyen ő is "csintalan" fajta . :D .
2017. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ah,az is jó!Egyébként én az ilyet jobban el is tudom képzelni,mert egy félénk lány gátlásos és csendes, ami egy kissé unalmas, az ilyen srác meg amúgy is szeretné jól érezni magát, szóval egy haverkodós,kacér lánnyal szerintem jobban kijönne.
2017. aug. 27. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!