Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a lány szülinapjára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a lány szülinapjára?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem és szerintem alakul köztünk valami. Sokat beszélünk, jóba vagyunk és egyszer már csókolóztunk is egy buliban. A hónap végén lesz a szülinapja és meghívott, hogy menjek el vele meg a barátaival este valahova. Gondoltam adnom kéne neki valamit szülinapjára, de nem nagyon tudom, hogy mit kéne. Nem szeretnék semmi romantikusat vagy ilyesmit, tekintve, hogy nincs még köztünk semmi. Van esetleg valami ötletetek mit tudnék venni egy 18 éves lánynak? Italt, esetleg csokit? Előre is köszönöm a segítséget és a gyors válaszokat. 18/f

2017. aug. 25. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudod melyik a kedvenc csokija akkor azt mindenképp☺ egyebként milyen stílusú lány? Ha szeret olvasni akkor vmi jo könyvet, esetleg ha szeret nagyon öltözködni vmi hozzáillő ruhát... Magad készítette ajandekot...


De neked kell tudnod milyen ajandeknak orulne, te ismered nem mi...

2017. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Italt csak akkor, ha iszik, könyvet csak akkor ha olvas, és olyan témába, amit ő olvas és még nincs meg neki, szóval valami aprót, ha erősen allergiás a kakaóporra csokit se vegyél:'D, szóval valami olyat ami biztos jó:o
2017. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felcsatolhatós műbránert :D :D :P :P De a viccet féretéve, szertinem az ital az tökéletes választás :D
2017. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!