Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehendő osztálytársam tetszik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehendő osztálytársam tetszik. De nem tudom, hogy visszonozza-e. Szerintettek?

Figyelt kérdés
Szóval az ismerkedésünknél már megtetszett. Igazából sok lánynak megtetszet a személyiségem (nem a külsöm). Volt egy lány akinek tetszettem de a kiszemeltem (akkiről a kérdésem is szól) sokszor mondta, hogy de büdös a szája. (Amúgy egyértelmű volt, hogy tetszek a "büdös szájú" lánynak). De olyanokat mond, hogy csoda ha valakinek tetszel meg furán néz amikor szemezni próbálok vele. Vannak neki fura dolgai amit elmesélt de nagyon fura volt szóval igazából nem nagyon érdekelt. Aztán megláttam a neten, hogy tényleg ezt csinálja. Oda komenteltem, hogy "tényleg ezt csinálod". Aztán válaszolt, hogy "hazudnék én neked?". Talán még azok is fontos információk lehetnek, hogy megszokott jelölni olyan posztokban amik közös témák szoktak lenni, volt egy olyan (egyébként elég erős) érzésem, hogy elköszönésnél meg akar ölelni csak ott volt a barátnője és egy kövér gyereket nem ölelget csak úgy. Egyébként már volt barátnőm, szóval gondolom, hogy a kövérségem nem olya vészes, de én szörnyűnek látom. Szerintettek?

2017. aug. 25. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a tényleg ezt csinálod?- hazudnék én neked párbeszéd :D Vagy te raktál fel 2x kérdést,vagy gyk-n megtalálható a kiszemelt csajszid :)
2017. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!