Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem tul magam egy fiun?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam egy fiun?

Figyelt kérdés
Mar tobb eve tetszett de valahol ereztem hogy nincs eselyem nala es most lett baratnoje. Viszont en 3 fiut utasitottam vissza erte.. hulyen erzem magam.

2017. aug. 25. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
egy kis idő elteltével elfog felejted.
2017. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Át érzem a helyzeted én egy lány miatt tettem ugyan ezt, csak hát én nem tudtam kezelni a helyzetet így átment piálásba önmarcangolásba és egyéb dolgokba a helyzet. Nem tudom milyen kapcsolatban álltok a sráccal ha nem beszélgettek napi szinten illetve nem egy komoly barátság akkor azt tudom javasolni, hogy kerüld ne beszélgessetek legyél többet a barátaiddal illetve szentelj több időt a tanulásnak iskola időben szabadidődben csinálhattok programokat a barátnőiddel illetve nem tudom a korod de néha néha egy egy buli is belefér és idővel azt fogod észre venni, hogy már nem hiányzik illetve Kitudja lehet mire észbe kapsz találsz valakit akivel alakuló félben lesztek:)! Hidd el ha nem keresed jönni fog:) 21/F

2017. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még szép hogy hülyén érzed magad hogyha hülyeséget csináltál :D minek kellet vissza utasitanod 3 fiut?egyik sem volt elég jó? Most lett barátnője.. törődj bele.. fogadd el azt a tényt hogy elhalaztottad a lehetősegedet azzal hogy azt hitted nincs esélyed a kiszemeltednél... Bizony az önbizalom hiány szardolog... Később jössz rá hogy hopppá mit csináltam?? De szerencsére a te ügyedre is van gyógymód. Az idő majd segít...
2017. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!