Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal. Valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal. Valaki volt már így? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy hete rám írt az a fiú, aki 4 évvel ezelőtt tetszett nekem és mondta, hogy legyünk barátok extrákkal, én pedig belementem. Találkoztunk eddig 3×. Azt hiszem beleszerettem. Mit csináljak? Mondjam el neki, hogy vele akarok lenni?


16/L


2017. aug. 26. 22:37
 1/10 Stark2000 ***** válasza:
Nem tartom jó ötletnek azt, hogy magadban tartod. Szerintem beszéld meg vele. Így csak te fogsz sérülést szenvedni.
2017. aug. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ilyenbe sose szabad belemenni, mert soha sincsen jó vége

most is így lett, mert ebből úgyis koppanás és viszonzatlan szerelmi bánat lesz, bármit csinálsz is... :/


fiúk, lányok, miért nem gondolkoztok, miért mentek az ösztöneitek után fejjel a falnak...

2017. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Rádírt, majd közölte,hogy ezt akarja és belementél. Nálad könnyen kaphatóbb nincs is.

16 évesen még párkapcsolatban sem kéne szexelned, nem még egy ilyennel...

2017. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azigen, gratulálok, gyakorlatilag kihasznál szexuálisan, de meg is erdemled.

Ilyenek a nők. Teszik az ártatlant, aztán megjelenik egy alfa kuki, és ordas ribizlivé változnak. (tisztelet a kivételnek persze)

2017. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok kedves válaszolók, hogy képesek vagytok ismeretlenül lek**vázni egy 16 éves lányt, mert ide jött segítséget kérni. Akkor lenne k**va, ha gátlások nélkül csinálná ezt egy sráccal, pont az a baja, hogy úgy érzi, kezd belszeretni. Egy lotyó ilyet nem ír.

Ettől függetlenül szerintem se csináld, nem azért mert mások lenéznének, hanem mert te fogsz sérülni hosszútávon. A srác meg egy barom, eleve nem is értem, hogy hogy gondolta ezt, hogy rád ír ilyennel. Így kihasználni egy tinilányt, undorító, akkor is ha veled egyidős. Hagyd a francba, nem érdemli meg a szerelmed egy ilyen fiú, majd találsz valakit aki tisztelni is fog.

Tudom, hogy nehéz lesz, de hidd el, akkor jársz jól, ha ezt befejezed vele. :)

20/L

2017. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Élj ebben a tévhitben 😊

Kihasználni csak azt lehet,aki engedni. Itt a lány nem áldozat ,hanem partner.

Nem lett kihasználva. A srác lefektette a játékszabályokat,a lány pedig belement. Akkor lett volna kihasználás,ha a srác kapcsolattal hitegeti,esetleg összejön vele csak a szex miatt. Szó sincs kihasználásról.

2017. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy a lány áldozat, csupán azt, hogy nem értem mi visz rá egy fiút, hogy ilyen szöveggel ráírjon egy lányra, aki egyből kapcsolatban reménykedik (az ilyet nagyon is tudni lehet előre). Légyszi ne próbáld bemagyarázni, hogy normális az, hogy 16 éves szarosok "barátság extrákkal" kapcsolatban élnek. Lefektette a játékszabályokat, beszarok:D Akkor sem normális dolog, az pedig várható reakció, hogy a lány beleszeret, mivel nem egy érzelemmentes szexrobot, hanem 16 ÉVES TINÉDZSER LÁNY. Nyilván nem azért ment bele, mert annyira nem bír magával, hanem mert abban reménykedett, hogy kapcsolat lesz belőle.
2017. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Egy kapcsolatot nem így kell elkezdeni.
2017. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, csak a "barátság" extrákkal arra utal, hogy amúgy szoros kapcsolatban vannak, csak nem szerelmesek. Tiniként meg innen (van barátság és vonzalom) egy lépés a kapcsolat.

Az meg már más kérdés, hogy a leírás alapján nem tűnnek annyira jó barátoknak. A srác pedig nyilván nem úgy hozta fel, hogy járjanak össze dugni (pedig ez lett belőle, bocsánat ha nyers voltam), innentől érzem aljasnak a dolgot.

2017. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Igen, csak a "barátság" extrákkal arra utal, hogy amúgy szoros kapcsolatban vannak,"

Milyen szoros barátságról beszélsz? :D egy hete írt (!) neki a srác. 4 évig azt se tudta, mi van vele, ha egyáltalán beszéltek már akkoriban.

Erre nincs mentség. Se a tini kor, se a tapasztalatlanság, se a "szerelem" nem mentség arra,hogy valaki 16 évesen ösztönből baxszon(már bocsi), ott kéne tartani,hogy egy fiúnak megfogja a kezét.

2017. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!