Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem? Csak fél? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Csak fél? Mit tegyek? Miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Van esélyem nála? Voltatok már ilyen helyzetben?

Ismerek egy fiút 7 éve régebben nagyon tetszettem neki és ő is nekem, tavaj nyáron nagyon sokat beszéltünk szemeztünk, mostanában is szoktunk beszélni de mostmár nemtudom mit érez vagy csak fél? Pl. Live ban monda hogy hiányzok neki de ezt csak nekem nem mondja,instagrammon kommentel a képem alá, és likeolja a képeimet, messengeren nem szokott annyira aktív lenni ha beszélünk, nekem még mindig nagyon tetszik igazán kiskorom óta, lehet nála esélyem? Esetleg voltatok ilyen helyzetben? 14L



2017. aug. 27. 16:00
 1/5 DollarDog ***** válasza:

A legegyszerűbb ha elmondod mit érzel iránta! Ilyen korban ez a lépés lehet hogy "ijesztő" lehet meg jöhetnél azzal hogy biztos nem válik majd be!


Halgass a jó öreg Dogra és próbáld meg :D

Veszteni valód nincs! Ha ő is úgy érez irántad akkor megnyerted magadnak, ha nem akkor nincs gond! Hisz fontos vagy neki mint barát! Aztán sok sikert :D

2017. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi😉 de szerintem ezt tudja
2017. aug. 27. 16:08
 3/5 DollarDog ***** válasza:
De ha elmondod neki akkor lehet hogy ő is elmondja mit érez és lépni fog valamit! Ha nem lép semmit akkor hagyd a francba :D
2017. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi😉😁
2017. aug. 27. 16:11
 5/5 Vikantyu válasza:
Szerintem van esélyed. Ha pedig nem mered elmondani neki akkor apró kis jelekkel kifejezheted.
2017. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!