Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, milyen személyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, milyen személyiség az az ember aki 20 éves korára 8 emberbe volt szerelmes?

Figyelt kérdés
és a nemét is kitaláljátok?

2017. aug. 27. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Húha mindent tudó bölcsnek kéne lennem, hogy ez megmondjam... Mivel nem vagyok az, csak annyit tudok mondani hogy elég hülye kérdés.

18f

2017. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan aki könnyen szerelembe esik, bár attól függ... ami pár hétig tart azt nem nevezném szerelemnek. Én is könnyen bele tudok szeretni valakibe, de ettől még nem lesz senki személyisége jó vagy rossz.
2017. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2017. aug. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Em/// ***** válasza:

Úgy hallottam, életében csak egyetlen egyszer lesz úgy igazából szerelmes az ember

Úgyhogy hacsak nem vagy macska, valszeg valamit tévesen ítéltél meg 😆

2017. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez fiu ,én háromszor voltam eddig s csak 15 vagyok :D , de az utolso na az már igazán szerelem volt a többi meg csak hasonló ,ezt a 8 at jobb volna átgondolni kicsit hogy abbol mennyi a magasfoku szimoátia és mennyi az igazi szerelem :D
2017. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17 leszek és kétszer voltam komoly szinten.(Elutasításuk miatt hónapokig padlón voltam.)

Háromszor úgy,hogy 1-2 napig csak otthon ültem elszomorodva,de utána minden ment tovább a régi kerékvágásba.

2017. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Úgy,hogy fiú vagyok.

Szerintem ez esetben valóban könnyen szerelembe esik,ebből kifolyólag még az elutasítást is nehezen kezelheti.

Fiú lány egyaránt lehet ilyen személyiség,bár a mai világban inkább a lányokra igaz SZERINTEM.

2017. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú és nem volt Ő még igazán szerelmes. Lehet, hogy voltak hirtelen fellángolások, vagy úgy érezte, hogy csak az a bizonyos lány van és meg is volt az érzés 1-2-3 hétig, csak aztán elmúlt.
2017. aug. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!