Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány, elhívjátok buliba?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ha van egy lány aki tetszik nektek és elhívjátok bulizni de nagyobb társasággal vagytok és felajánljátok, hogy a lány is hívjon valakit, akkor befolyásol titeket bármiben is hogy milyen barátot/barátnőt visz magával?

2017. aug. 27. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
mondjuk jobb ha egy kevésbé népszerű fiúhaverral megy mint mondjuk a népszerű fiúbarátjával, aki jobb fej?
2017. aug. 27. 22:49
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik egy lány, akkor hülye lennék buliba hívni, ne nagyon vedd komolyan ezt a srácot mert nem tudja mi kell egy lánynak.
2017. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
buli helyett akkor mondjuk vegyünk egy délutáni pikniket, akkor?
2017. aug. 27. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mozi, vagy enni egy jó pizzát egy olyan helyen.

Piknik mehet jó időben, miután már a barátnőd, mert az sokkal személyesebb. Legalább is én így látom. Vagy egyszerűen csak hívd el sétálni mondjuk parkba, vagy folyópartra és kész. Esetleg bowling még. Remélem sikerül majd a randi. :)

2017. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nem vagyok nagy bulis, a házibulikaz viszont tudom élvezni félévben kétszer. De én biztos nem mennék így bulira "randizni", ha te arra gondolsz. Sem házibuliba, sem szórakozóhelyre, se a városba inni. Nem tudnék komolyan venni egy ilyen fiút. :)
2017. aug. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs azaz isten :D a legrosszabb otlet a buli... Rengeteg slamaaztikaba kerultem pava vagy magukat mi a nyavajanak nevezo emberem miatt... Akkor mar inkabb kicsit sporolok es a Duna Corsoban egy vacsira, vagy ha nem is oda, valami kellemes helyre, ahol van maganszferaja az emberenek.
2017. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!