Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Vagy egy millió ilyen van tudom, de, ha nem unod még hallgass meg! 👌😀

Van egy lány, (nem ebben a városban él, de busszal egy fél óra és nála vagyok) akivel tavasszal ismerkedtem meg, egy közös ismerős által. Az elején hetente egy-egy órákat néha dumálunk, aztán már nem is emlékszem hogyan, de nyár közepe felé, elég komolyan változott a dolog, sokkal személyesebb témákról dumáltunk. Úgy éreztem elkezdett valamit érteni irántam. DE akkor én még nem... Találkoztunk azóta már kétszer társaságban. Ott megölelte, hozzám bújt, meg neten is küldi a szívecskéket, férjemnek hív, mások előtt se titkolja ezt... Szóval abszólut nem vagyok közömbös számára. Az utóbbi hetekben mintha én belezúgtam volna. De nem vagyok biztos, hogy ő is ezt érzi e. Nagyon sokat szoktunk viccelődni, talán ez is fogott meg benne, hogy bármiről tudunk beszélni, bárhogyan. De nem tudom pontosan mit érez irántam, és megk3rdezni még nincs bátorságom, nem akarom elszúrni...🤔

Szerintetek lányok (fiúkat is meghallgatok) mit kéne tennem? Lehet esélyem nála. Egyébként pár nap múlva megint találkozunk.. hogy kéne vele viselkednek? Valamit adjak neki?

Minek örülnétek ti lányok egy ilyen helyzetben, minaz amitől megadjátok magatokat?😀


Bocsi a rengeteg kérdésére, össze vissza szövegért, válaszokat köszi!!! 😁🤙



2017. aug. 28. 12:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és a csomó hibáért, telóról voltam, nem olyan egyszerű írni rajta. 😔
2017. aug. 28. 12:12
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én srác vagyok 18 de szerintem nem fognak emiatt a helyzetért adni tanácsot . De én adok neked párat . A lényeg légy férfias, add elő magad, légy kemény , segits neki , lovagias légy , védd meg ha kell . Extra pont jár. A szerelem meg majd öledbe ugrik ha azt úgy nézed. Ne te görcsölj mert érezbi hogy görcsölsz hogy mi lesz. Tudod mit kell tenned de ne görcsölj ne izgulj a lányok megérzik rögtön. Gondolj szépekrw és kész. Én 1 éve szingli vagyok de nem gond elvagyok magammal érzek magányt de mindegy . Xd majd jön egy normális valaki. De én nem izgulok ezen és önnmagam vagyok.
2017. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Egyebkent szerintem sem kell elhamarkodni a dolgokat. Az ajandek lehetne csoki vagy valami szemelyesebb dolog.
2017. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk👆
2017. aug. 28. 12:36
 5/10 Duenna ***** válasza:
100%
Az eddigi természetes viselkedésed a legjobb, ezt folytasd tovább. Ha a lány akar valami többet, majd jelez. Ha te erőszakoskodsz, lehet, hogy elszúrod a dolgot.
2017. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

15 éves. Mindkettőtökben dúlnak a hormonok, bár nekem úgy tűnik, hogy te sokkal jobban kezeled a helyzetet, mert nem léptél hirtelen, de ha szeretnéd hogy folytatása legyen, akkor ne bizonytalanítsd el őt, hajts rá, de játszd meg magad, azt késöbb te is megbánod, rossz lesz visszagondolni arra, hogy olyan hülyén viselkedtél.

Én 18 évesen találtam meg a párom, azt, akivel leélem az életem, símán megtörténhet 15 évesen is. Én kb 1 hónap után már úgy szólítottam őt, hogy asszony xD

2017. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Előzö vagyok, ajándéknak virágot vegyél neki, szép csokrot 1500-ért lehet kapni, nem túl drága. Ja, és lepd meg. Pölö: iskola után megvárod, és akkor adod oda neki a virágot, már ha ez kivitelezhető. Azt se felejtsd el, hogy a nők gyakran a sex és a csoki közül az utóbbit választják, úgyhogy azt is lehet. Igazából sok lehetőség van, de talán a legfontosabb, hogy meglepd.


SZ E R E T G E S D! Öleld, símogasd, fontos neki, hogy tudja, hogy szeretetre méltó.

2017. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ne vigyel neki csokrot én pl kínosan érezném magam mert fura lenne h csorot hoz de egy szál voros rózsa nagyon jó otlet, viszont az hogy ferjenek hiv meg hogy sziveket kuld egyaltalan nem biztos hogy azert van mert teccesz neki. Pl mi osztalyban mindenkinek van egy felesege meg egy ferje es ugy hivjuk egymast de kozbe meg van baratunk meg minden,a szivecskék meg alap.sztem ha o meg mindig igy hiv teged h ferj akkor te is viszonozd, beszelgess sokatvele de ne tapadj.
2017. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Elozo vagyok es azt lefelejtettem h enis 15 vagyok.💪💪✌
2017. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha tényleg úgy viselkedik veled, ahogy leírtad akkor 2 eshetőség van: vagy nagyon durván barátzónába tett vagy akar valamit. Én a másodikra tippelek. Szerintem az őszinteség a legegyszerűbb, a célozgatásokkal évekig is el lehet lenni feleslegesen. Figyelj, ha kiderül, hogy mégsem akar semmit, mit veszítesz? Reményt. Mit nyersz? Sok időt, amit elvesztegettél volna reménykedéssel. Csak lazán és egy kis csoki mindig jó ajándék! ;)

21/l

2017. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!