Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó jel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó jel?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön, de van barátja.

Ehhez képest titokban beszélünk, elvileg tetszek neki és néha perverz dolgok is szóba jönnek.

Ez lehet arra utaló jel hogy szakítás után próbálkozzak be nála?



2017. aug. 29. 23:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 16/f 15/L
2017. aug. 29. 23:12
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez elég kevés infó, de lehet nála esélyed.
2017. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyanra nem szép dolog rámászni, akinek van barátja.


De ha már megtetted, hogy bepróbálkozol, és valahogy így beszél veled, és "perverz" dolgok is szóba jönnek, sajnálom szegény srácot, akivel most van, hogy egy ilyen nagy r1b1 a barátnője.

2017. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó véleményét.

Amúgy gondolj bele, neked ilyen jó lenne, ha összejönnétek, ő meg titokban beszélgetne másokkal néha perverz dolgokról. Általában ilyenkor szokott jönni az a válasz, hogy a barátja egy szemét, stb.. :D

Szóval ez az! Jöjj össze vele, semi garancia nincs rá, hogy veled nem fogja azt csinálni, mint a mostani barátával.

2017. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Srácok, ahogy látom kicsit kevés infót adtam szóval...:D

-Nem másztam rá a csajra, 1 éve ismertük meg egymást, elösször mint barát...aztán néha felőle is látok egy pár ilyen "jó" jelet, de nem mindig nyílván.

-a barátja nem egy szemét, nem is akarom hogy miattam otthagyja, egyszerűen ha esetleg szakítanának, Akkor bepróbálkozok én :P

-A Csaj pedig nem kur*a, volt hogy egy hónapig nem beszéltünk mert (gondolom) benne is megvolt ez a kettős érzés, utólag persze bocsánatot kért. De higgyétek el, Ő nagyon nem ribi :P

2017. aug. 30. 09:32
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem győztél meg.

"Ehhez képest titokban beszélünk, elvileg tetszek neki és néha perverz dolgok is szóba jönnek."


Már bocs, de ha titokban beszéltek, és néha perverz dolgok is szóba jönnek..Te hogy a fenébe' értelmeznéd?

2017. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ő hozta szóba, én nekem ez tabu téma, mert van egy szokása hogy letépi a fejem ha olyanról beszélek amiről ő nem akar :D
2017. aug. 30. 09:55
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát ha ő hozta szóba, annak ellenére hogy barátja van, akkor nem is tudom micsoda :D

Kérdező, nagyrészt nem téged hibbáztatlak, ha észrevetted, de a lány egy..ribizli

2017. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De nem az xD

Pl ebben a szituban inkább ilyen viccesen megkérdezte hogy "ma mitcsinálsz itthon" erre válaszoltam hogy "semmit, talán zenét hallgatok" és jött a válasz hogy "ahaaam, te kis huncut :D"


Szokott olvasni is, meg kb ő az egyetlen aki konkrétan azért letiltana mert nem írok ékezetet xD (elvileg ebben az évben már 30 könyvet kiolvasott)

2017. aug. 30. 10:05
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát én legalább 50-et, na mindegy :D

És az intelligencia nem zárja ki a ribiséget..Na midnegy, te mondhatsz amit akarsz, igazából a rácot sajnálom, akivel jár

2017. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!