Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti minek örülnének?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti minek örülnének?

Figyelt kérdés

Először is az lenne a kérdésem, hogy mit lehetne csinálni Budaörsön egy 15 éves srác és lánynak?

Második kérdésem meg az, hogy mi a megengedett a hétvégi találkozáson. Egy lánnyal megyek valahova, előtte már találkoztunk 3szor, de mindig csak barátokkal, most megkérdezte (ahogy elmondtam már egy előző kérdésben), hogy lenne e kedvem találkozni.miért ne? Nekem tetszik a lány, sőt szerelmes is vagyok belé, épp ezért nem is akarom elszúrni ezt. Ha elmegyek a városba, ahol él (Budaörs) vagy bárhova vele, ez most lényegtelen, akkor mit csináljak vele? Minek örülnétek ti lányok egy fiúval? A lány is valószínű érez valamit (többen is mondták, való életben és itt gyk-n is ahol részleteztem a "kapcsolatunkat".


Várom a tippeket, köszi, ha elolvastátok.👆🙄😊



2017. aug. 30. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vehetnél neki esetleg csokit, azt minden lány szereti.
2017. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és én a bevált módszerekkel aratok. Csoki-virág. Aztán randi.
2017. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én személy szerint egy alkotásnak amit a fiú csinált nagyon örülnék.. Bár az áltagos fiúk nem tudnak ilyet szóval..
2017. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fessek rólad egy festményt :D
2017. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a helyetekben felmennék a kőhegyre, az nagyon klassz hely, és ott lehet beszélgetni is, mert nem fúj nagyon a szél, de szép a kilátás. A csaj biztos tudni fogja. Aztán esetleg valamelyik mekibe egy kávéra, és esetleg fagyira. Vagy vesztek a boltban egy fagyit és azt eszitek a kőhegen.
2017. aug. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!