Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, szerintetek mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés főként lányoknak szól, de fiúk is bátran válaszoljanak! 😀 Amint már leírtam pár kérdésben, 15 évesek vagyunk mindketten. Ő a lány , én meg a fiú. Nyár elején ismerkedtünk meg, van pár közös ismerősünk. Eleinte felszínesen, 5 perceket dumáltunk neten, de valahogy ez megváltozott egy másfél hónapja. Sok mindent megosztottunk egymással, több órát beszéltünk akár egymással naponta, ha időnk engedte. Voltak kisebb viták, vagy hogy is mondjam kisebb szünetek. Egy két napok amikor úgy nem beszéltünk egymással vagy csak keveset, de a lényeget minden nagyon jól megy. Először abszólut közömbös volt számomra, semmit nem éreztem iránta. Majd a komolyabb beszélgetések után, és a személyes találkozók után mintha kicseréltek volna engem. Szerelmes lettem és ő is belém.. már több hete mondták nekem, nem hittem nekik, de most a lány meg is mondta nekik, persze úgy, hogy én ne tudjam meg. Hát kiderült. (Persze ő ezt nem tudja) szóval minden adott. Nem egy városban élünk, de nem is olyan messze. Busszal fél-egy óra. Már felvetette ő is hogy mi lenne ha találkoznánk ketten. (Eddig mindig társaságban voltunk) belementem. Szerintetek ilyenkor mit vigyek neki? Imád enni,(nem látszik rajta egyébként, ezért irigylem is) tervezem elvinni valahova enni..😂

De valamit vegyek ilyenkor neki? Illetve mi az ami "megengedett"? Nem lesz fura egy csók? Vagy egyáltalán kezdeményezzek e, vagy várjam amíg ő lép. Lányok, ti minek örülnének?


Köszönök minden segítőkêsz választ!!😀😊



2017. aug. 31. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi barátommal egy buliban ismerkedtünk meg rendesen(előtte látásbol ismertük csak egymást illetve néha beszélgettünk) utána 3x találkoztunk ketten de kvázi csakugy. Aztán utána amikor kimondottan randiztunk hozott egy szál virágot, és aznap összejöttünk. Nem tudom h érzékeltetni akarod e h ez egy randi, h szerelmet akarsz e vallani... de sztem ha biztos h ő is igy érez valld be neki h szereted. Mert mégiscsak te vagy a srác. :) sok sikert

16L

2017. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Srác vagy, nehogy megvárd, hogy ő kezdeményezzen! Meg az is milyen már, hogy ő vetette fel, hogy találkozzatok? Oké, értem, 21. század, de én még mindig úgy gondolom, hogy a férfi legyen férfi. Vihetsz neki virágot, annak minden lány örül, vagy mivel szeret enni, csokit. Szeretik a lányok a figyelmességet. Az, hogy "mi megengedett" erre nincs szabály. Persze ne az ágyba kössetek ki :D De ez majd jönni fog magától. Ölelés meg puszi simán belefér, de ha olyannak érzed a szitut meg is csókolhatod, viszont lehet korainak fogja érezni. Sok sikert! :)
2017. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!