Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert akarok kapcsolatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Igazabol nem akarok kapcsolatot de amint meglatok egy part akkor egybol en is akarok meg amint mar hosszabban beszelgeek fiual akkor is akarok kapcsolatot de amugy meg nem szeretnek de faj h noncs senkim es nem tudom h hogy csinaljam azt h ne fajjon 😣

2017. szept. 1. 14:24
 1/3 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Azért akarsz kapocslatot mert ez egy alap dolog ami alapvetően belénk van kódolva hogy párt keressünk :D


Ne foglalkozz vele, vagy találj valakit, nem egyszerű de tudsz mást csinálni? :P

2017. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért mert látod hogy másoknak van körülötted és te is akarsz hogy ne tűnj ki a sorból.
2017. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem amint találkozni fogsz egy hozzádhasonló társfüggő emberrel, akkor már nem akarsz annyira kapcsolatot:D .. Vagy kitudja, talán épp ellenkezőleg, jól kijösztök, és megértitek egymás érzéseit.

Az előbbi személyes tapasztalat, lényegében: összejöttem valakivel, aki erőltette a dolgot és nem sok idő után nekem is elment a kedvem..

2017. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!