Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki 3 nappal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki 3 nappal született utánam, és azóta ismerem. Most megváltoztak az érzéseim felé, de nem tudom, hogy merjek-e cselekedni, mert 14 éve az egyik legjobb barátom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Puhatolozz, hogy mit erez, van-e valakije, de szerintem nem erdemes elcseszni egy baratsagot ezert... Tapasztalat. 15/L
2017. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DollarDog ***** válasza:
Ha biztos vagy abban amit érzel cselekedj! Különben később okolhatod magad azért mert nem cselekedtél! Mond el neki hogy érzel és ennyi! A legrosszabb ami történhet az az hogy azt mondja hogy ő nem érez úgy irántad! De ettől még ugyanúgy barátok maradtok!
2017. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem az elutasítástól félek, hanem ha összejövünk és a szakítástól.
2017. szept. 1. 20:13
 4/9 DollarDog ***** válasza:

Ilyet se halottam még! Ez olyan mintha azt mondanád hogy semmiképp se veszel hamburgert mert mi van ha majonézes? (Igen elég retardált példa volt)


Még nem is jártok de már a szakításon jár az eszed?

Tegyél meg mindent a lányért! Harcolj,küzdj érte és nem fog elhagyni! Éreztesd vele hogy ő jelenti neked a világot!

2017. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, de azért azt te sem gondolod, hogy életem végéig vele leszek, hisz a szerelem nem örök.
2017. szept. 1. 20:49
 6/9 anonim válasza:

Szerintem is merj kezdeményezni lehet ha nem teszed életed végéig bánni fogod.

Amugy nekem is van egy hasonló barátom csak ő a fiú és két nappal született előbb és én is azóta ismerem csak ami 13 éve van (csak azért irtam le mert szerintem hasonló barát)

2017. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálok alakítani valamit.
2017. szept. 2. 06:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen kérdés a válaszra, csak egy tanács, ne úgy állj hozzá, hogy a szerelem nem örök. Több ellenpéldát ismerek, igenis lehet az, de ha alapbol csak ideiglenes, rövid távú "szerelmet" keresel, abból sok jó nem fog kisülni, főleg, ha az egyik legjobb barátodról van szó.
2017. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem rövidtávra gondolok, csak nem szeretném elrontani a barátságunkat egy életre.
2017. szept. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!