Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17eves lany vagyok. Es egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17eves lany vagyok. Es egy baráti társaságban megismertem egy fiút. Nagyon megtetszett. Csak eleg ritkan talalkozunk. Hogy szerezhetnem meg?

Figyelt kérdés
2017. szept. 3. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy amikor legközelebb találkoztok, beszélgetsz vele, adsz neki jeleket, ha úgy adódik kettesben is, de ameddig ő nem viszonozza egyértelműen addig ne nyomulj túlságosan... 17 évesen azért illene elég tökösnek lenni ehhez! Ha félsz, gondolj arra hogy igazából csak nyerhetsz ezzel. :)
2017. szept. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!