Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Nem viselkedek ribisen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit egy hónapja ismerek. Ő 24 én 17 vagyok és làtom hogy komolyan tervez velem (folyton kicsúszik a száján néhány velem kapcsolatos jövőbeli terve, bemutatott barátainak, szüleinek még a nagymamájának is) viszont látom hogy máshogy is komolyan tervez, ha értitek. Ez az ő korában gondolom teljesen természetes de nekem még nem volt senkim nem tudom hogy viszonyuljak ehhez. Ezért mikor nemrég nálam volt úgy, hogy a szüleim nem voltak itthon úgy viszonyultam hozzá, hogy hagytam hogy fogdosson és eléggé furcsa volt. Ami azt illeti rosszabbra számítottam, vagy nem is tudom. Félek hogy ez ribis volt... És egy hónap múlva lesz a szülinapja amikoris bizonyos okokból kifolyólag együtt kell aludjunk (nem részletezem, a lényeg hogy nem volt más megoldás) és előre félek hogy hagynám magam ha arra kerülne sor.


Szóval nem arról van szó szerintem hogy csak meg akar kapni, de így is félek ettől az egêsztől. És ha ilyen korán lefeküdnénk az nem lenne meggondolatlan és ku*rvás részemről szerintetek?

(Ő elmondta hogy vàr ameddig csak akarok de félek, hogy amilyen hülye vagyok, meg amennyire szeretem megtörténne)



2017. szept. 4. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ameddig nem állsz készen rá fejben, addig ne csináld, nem fogod élvezni. Gondolom ezt már mondtad neki is, ha tényleg szeret téged akkor meg fogja érteni hogy várni kell. Mondjuk 24 évesen biztosan nem könnyű... A lényeg, hogy ne félj, megerőszakolni biztosan nem fog. :)
2017. szept. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És nem, ebben semmi ribis nincs! :)
2017. szept. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyi nem vagy ribis! Azt kell eldöntened Te mit szeretnél Tőle! Sztem 1 hónap elég kevés ehhez de mindenképp neked kell érezned hogy IGEN most már szeretném a testi kapcsolatot is vele.ha nem érzel még így akkor mondd meg neki hogy várjon. Ha szeret akkor vár. Félni pedig nem kell, mindenki átesett rajta egyszer :)
2017. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ribis? :D Iskolámban van egy csaj aki elment egy buliba megismert egy srácot és ott helyben széttette a lábát (tegyük hozzá hogy volt pasija[16éves a lány])
2017. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem volt ribis, de nem is az a lényeg, hogy mások mit gondolnak, hanem, hogy TE mit érzel. Ha számodra ez már így sok, ribis, az azt jelenti, hogy lassítani kéne és beszélned erről a pasival. Plusz a továbbiakban ne engedj neki semmi olyat, amit később megbánsz. Ha valami "fura" érzés, akkor azt nem kéne csinálni. A pettingnek meg szexnek a lényege, hogy jó érzés legyen és szorosabbá tegye két ember intim kapcsolatát. Ha "fura" érzés, az nemhogy szexuálisan rossz, hanem az önképednek is és a kapcsolatotoknak is.

Előre beszéld meg a pasiddal, hogy mit szeretnél tőle, esetleg, hogy túl gyorsan haladtok, ha úgy érzed a fogdosás már több volt, mint amit 1 hónap után szeretnél. Még nagyon fiatal vagy, most ismerkedsz a testeddel, szerintem ne siesd el, ezt a pasidnak is meg kell értenie. Egyébként 1 hónap szerintem nagyon kevés, alig ismeritek egymást... és ezt úgy írom, hogy én mindenbe belementem 14 évesen és borzasztóan megbántam. Inkább adj időt a dolgoknak. Csak és kizárólag akkor engedj fogdosást, bármit, ha nem "fura" érzés, meg ha nem zavarba ejtő vagy megalázó a számodra. Csak olyan dolgot engedj amit 100%ig élvezel, jó érzés a számodra és tudod, hogy másnap sem fogod bánni, hogy megtörtént.

Ha nem érti ezt meg a pasi, akkor elég gyanús, hogy csak egy menetre kellesz neki.


25/L

2019. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!