Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha valakibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valakibe szerelmes vagyok, de nem tudom, hogy ő viszonozza-e az érzésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy 13 éves lány vagyok és van egy fiú akibe szerelmes vagyok. De nem is a barátom, nem is szoktunk beszélni csak azt vettem észre, hogy sokszor szemezünk(azaz ugyebár szoktunk körbenézni az osztályban és közben egymásranézünk, majd mindketten elnézünk máshova majd megint öszze... stb)

Mit tegyek? Nem merek vele beszélni, se megmondani neki... nagyon köszönöm!!!



#szerelem #Mit tegyek ha szerelmes vagyok #érzsek
2017. szept. 5. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:

nem kell azzal kezdened a beszélgetést egyből, hogy én szerelmes vagok bveléd. És nehogy így tegyél, azzal nem sok jót teszel...

ha szemeztek akkor lehet hogy Ő is érdeklődik irántad cak Ő se mer lépni semmit..

ha te nem szeretnél kezdeményezni azzal hogy elkezdessz bezélgetni vele, akkor legalább adj pár jelet neki és ha tetszel neki akkor remélhetőleg majd akkor már ő lépni fog feléd..

Ha meg nem viszonozza akkor meg idővel elfelejted, vagy setleg megismerkedsz másokkal, mást nem tudok javasolni neked felejtésre

16/f

2017. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!