Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban és nem tudom,hogy ezek a "jelek" azt jelenthetik-e,hogy esetleg tetszem neki.Első nap(új,most jött másik suliból)is engem nézett.Meg úgy ülünk,hogy én a középső sor harmadik padjában ő meg a jobb oldali sor első padjában ami a mi sorunk második padjával egyezik meg.És majdnem egymás mellett ülünk(ugye pad szerint),de így hátra kellett néznie és egy csomószor hátra nézegetett rám.Ma pl.föcin oldalt ült a széken,és folyton kapkodta a tekintetét köztem és a tanár között.Meg folyton az osztályban nézegetett körbe és mindig megakadt rajtam a tekintete majd mikor odafordultam rögtön elkapta.Még nem beszéltünk,de tetszhetek neki?Érdekelhetem őt?Tudom,hogy osztálytárssal nem szerencsés kezdeni,de értelmes válaszokat kérek.Előre is köszi :)

2017. szept. 6. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2017. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2017. szept. 6. 15:18
 3/6 CFB ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki.:)

(Csak hogy legyen még egy válasz, én is leírtam a nyilvánvalót :P)

2017. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. szept. 8. 06:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy más lányt nézett a közeledből? Vicces, pont ma nézett az irányomba egy csaj, de később kiderült, hogy a mellettem lévő barátnőjét nézte :D. Ezzel nem akarok "ünneprontó" lenni, de igazából úgy tudhatnád csak biztosra, ha Őt kérdeznéd meg, nem minket:).
2017. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagy ünneprontó a te válaszodat is köszönöm :).De abból gondoltam,hogy engem nézett,hogy mögöttem meg előttem is fiúk ülnek.
2017. szept. 12. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!