Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de nem akarok, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az osztálytársamba, de úgy gondolom, hogy a mi helyzetünkben nem kéne. Szoktam vele beszélgetni (Nyáron is többször ráírtam), de mióta elkezdődött a tanév, még nem igen beszéltünk. Amikor odamentem hozzá, elég szűkszavú volt, és elég zárkózott. Én is zavarban voltam. Szerintem rájött erre, és azért ilyen most velem. És nem hinném, hogy viszont is érez irántam valamit. Úgyhogy tanácsokat szeretnék kérni tőletek, hogy hogyan felejtsem el, hogy szerelmes vagyok belé, hogy újra jobb legyen a viszonyunk. (15-16/Fiú)

2017. szept. 6. 17:23
 1/4 anonim válasza:
0%
Szerintem osztálytárs párkapcsolatból sok jó nem fog kisülni.
2017. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha szerelmes vagy valakibe azt nem lehet csak úgy elfelejteni. Ha tenyleg igazán vonzodsz hozzá inkább megprobalhatnad meghoditani a szívét ;)
2017. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá. ;) Talán csak félénk :))
2017. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj oda hozzá nyugodtan, szerintem nem fogja leharapni a fejedet. :) Nem lehet,hogy attól lett távolságtartóbb,hogy ott vannak az osztálytársaitok/barátnői is? Elképzelhető,hogy Te is tetszel neki csak nem meri nyiltan kimutatni. Próbálj vele kettesben beszélgetni egy kicsit (pl. ha egy felé laktok "véletlenül" pont akkor menj suliba,amikor Ő szokott). Akár elhívhatod suli után pl. sétálni,ha tetszel neki nagyon fog örülni és igent mond (lehetőleg ne a barátnői előtt kérdezd meg,hanem ha egyedül vagytok). Ha lesz valami sulis kirándulás/rendezmény (oké,tudom,hogy az osztálykirándulás még odébb van) az is remek alkalom,hogy közelebb kerülj hozzá. Ha nem mered élőben megszólítani írj neki Facebookon mondjuk a házival kapcsolatban,de ne csak erről kérdezd,érdeklődj a hogyléte felől is (a lányok nagyon tudnak örülni annak,ha a "kiszemeltjük" rájuk ír). Amúgy már régóta ismeritek egymást​? Remélem segítettem egy kicsit... Kitartás és sok sikert! :)
2017. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!