Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi a helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Van egy fiu abban az osztalyban ahova en jarok o elegge tetszik nekem (ezt tudjak is a barataim) hivjuk petinek. nagyon fura mert ha en nem vagyok ott vagy messze vagyok vagy kulon van orank latom hogy o a tarsasag kozeppontja beszel stb. De mikor en is ott vagyok kb.meg se szolal csak masokhoz ram se nez szinte de kozben meg minden teremben mogem vagy elem ul es nez nagyon sokszor akadt ossze mar a tekintetunk. Nem ertem tenyleg ennyire utal? Mindenkivel nevetgel de ha en barkivel vagyok odajon de nem szol semmit csak nez. Hogyan tudnek hozza kozeledni? Egy osztalyba jarunk de kulon szakon szoval szinte kizart hogy hazit tudnek kerni stb....

2017. szept. 8. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
"Nem ertem tenyleg ennyire utal?" Szakadtam :DDD. DEHOGYIS, tetszel neki, és zavarban van a közeledben :). Én is így voltam régen. Gond nélkül beszéltem a haverjaimmal, de ha a szeretett lány a közelben volt már egyből elszeppentem, és nem tudtam mit mondani xd
2017. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnek hozza kozeledni? Eleg kukonbozoek vagyunk en beszedesebb o (a kozelemben) nagyon csendes hogyan tudnam egy kicsit feloldani ezt benne?
2017. szept. 8. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Legkönnyebben FB-n (mindenki azon lóg, állandóan azt figyelik). Azért is lenne jó, mert úgy ki van zárva a fizikai, testi jelenlét, és talán felszabadultabban tud beszélni, ráadásul az emberek írásban jobban is meg tudják fogalmazni a gondolataikat. Aztán ha le lett fektetve úgymond egy alap, élőben már sokkal könnyebben fog neki is menni.
2017. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!