Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kéne mondanom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne mondanom?

Figyelt kérdés

Itt egy előző kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Végülis erőt vettem magamon, és arra gondoltam, hogy jövő héten odamegyek hozzá beszélgetni. Szegénynek még nincsnek barátai, szóval ez egy jó alkalomnak tűnik. Viszont nem vagyok túl magabiztos, és mi van, hogyha totál ciki lesz a beszélgetés. Aztán meg én kicsit hangosabb, viccelődősebb vagyok, viszont ő elég visszahúzódó, és nem tudom miről tudnék vele beszélgetni, amivel nem teszek rossz benyomást, de unalmasnak sem tart. Legszívesebben artól beszélgetnék ami csak úgy jön, de nagyon félek, hogy idiótának néz vagy ilyesmi.



2017. szept. 8. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek baratai akkor tuti hogy orulni fog neked. Es igen is arrol beszelj ami jon. Legy onmagad. A nagyon rafeszulsz akkor fog igazan hulyenek nezni
2017. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!