Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lányok és fiuk ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lányok és fiuk ez milyen ötlet?

Figyelt kérdés
15/F vagyok. A kiszemeltem akivel jóban vagyok és találkozgatunk már de csak amikor a barátnője is ott volt. És egyzser hazakisértem 2-esben amikor találkoztunk. Nem 1 suiliba járunk. Fiatalabb nálam és egyik nap 8 órája van nekem meg 7 szerintetek elmenjek elé meglepetésként? Esetleg vigyek neki rózsát? Nem lesz neki ciki a barátnői eleött? Meg azt mondta, hogy bejövök neki csak meg kell ismernie még és még ezért csak batátnak tekint. De azzal indokolta, hogy még nem volt pasija és még nem érzi magát rá érettnek. Véleményt és ötletet várok! Előre is köszi! :) (komiban a kort, nemet)

2017. szept. 8. 17:08
 1/3 DollarDog ***** válasza:
Mivel nem akar kapcsolatot, inkább ciki lesz az a találkozás!
2017. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagold azt a rózsát szerintem, korai még. A találkozással nincs gond, de minimum beszéld meg vele, hogy majd megvárod suli után, és együtt elmentek valahova vagy hazakíséred stb.

Lehet hogy más tervei vannak, mit tudom én, pl. el akar menni vásárolgatni a barátnőivel, ahol pont nincs szüksége rád.

2017. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez aranyos de beszeld meg vele vagy en romantikusabbnak tartanam a legjobb baratnojevel megbeszelni hogy intezzte el hogy a kiszemelt lany ne menjen segiva es lepd meg
2017. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!