Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szóval kezdem a legelején, hogy érthető legyen: 1 évvel ezelőtt kezdtük a gimit, év elejétől kb félévig legjobb barátnők voltunk egy lánnyal, aztán félévkor jött egy új lány, akinek az anyja itt tanár, ezért "vették fel". Nekem nem volt túl szimpi, az LB-m viszont lecserélt rá, fokozatosan elhanyagolt, többször összevesztünk. Ma már nem is köszönünk. Mellette volt még egy nagyon jó barátnőm, akitől megtudtam a nyáron, hogy az a lány, aki a legjobb barátnőm volt, tetszik egy osztálytársunknak, aki a legjobb fiúbarátom. A régi lb-mnek is tetszik, annak idején mondta+lászik is, nagyon teszi mostanában magát. Először a barátnőm csak annyit mondott, hogy tetszik a srácnak valaki+küldött egy jellemzést. A jellemzés teljesen a barátnőmre illett, nem a régi lb-mre, de a barátnőmnek nem tetszik a srác, ezért nem akarta megbántani, amikor elhívta fagyizni. A srácnak még a nyár elején hazudozott a régi lb-m, azóta is nem túl szép szavakkal illeti a fiú a lányt. Mégis azt mondta, hogy ő tetszik neki. Időközben velem tölti a szabadidejét, velem beszél a legtöbbször, mindenben segít, rengeteg helyre járunk együtt. Ír könyvet, amit legelőször csak nekem mutatott meg. Ezért nem értem, hogy akkor most mi van(?) Hazudott, vagy mi?

+sulis báloknál mi vagyunk az utolsók, akik lejövünk a táncparkettről.

Bocsi, ha össze-vissza, helyesírási hibás, csak telefonról nem tudok írni:(



2017. szept. 8. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmeztem.. Te a srácnak egy barát vagy. Nagyon jó barát,a csaj pedig tetszik neki.
2017. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre gondolnék, ha a lányról nem beszélne úgy a háta mögött, ahogy(nem túl szépen)
2017. szept. 8. 18:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!