Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akar tőlem valamit vagy nem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel megbeszéltük ,hogy ki megyünk egy idegen városba szórakozni és ráírtam egy ottani srácra aki fel ajánlotta,hogy majd megmutatják nekünk a várost.Kimentünk és ott voltak a haverjai is de minket ez nem zavart mert hát ha többen vagyunk is jó.Úgy kb 10-en voltunk aztán szép lassan fogytak az emberek még végül 6-an lettünk és felvittek minket a fiúk egy kilátóba ahonnan belehetett látni a várost már szinte romantikus volt ott elhülyéskedtünk.Aztán még ketten leléptek és már csak 4-en maradtunk én barátnőm meg még két srác és az egyik srác az már a kilátó előtt is nagyon sokat foglalkozott velem,beszélgettünk,hülyéskedtünk meg minden és a kilátón is mindig mellém ült és piszkált (csikizett,bökdösött) és a lábát mindig rá tette a lábamra.Aztán mikor a kilátóról jöttünk le ölbe lehozott a lépcsőn ami hát elég hosszú volt kb 2 emelet. Majd leültünk egy lépcsőre négyen és ha én arrább mentem cigizni jött utánam és beszélgettünk jól elvoltunk. Majd a szállásra kísértek minket de persze mi ketten lemaradtunk a barátnőméktől. Lassan sétált mellettem átkarolt csikizett piszkált mint egy kisfiú ami egyébként aranyos volt,és egyszer valamivel (nem tudom már mivel) megbántott persze viccnek szánta és én se sértődtem meg csak azt mondtam és átölelt hogy ne haragudjak és szinte folyamatosan ölelgetett meg megkérdezte ,hogy van e barátom és ,hogy miért lett vége az exemmel. Aztán egyszer megölelt és felhajtotta a fejem az államnál és megcsókolt (nem nyelves) és kb 2-3 percig csókolóztunk majd a végén megölelt és mosolygott.Út közben még egyszer megpróbált megcsókolni csak akkor már nem hagytam inkább lenéztem a földre (pedig élveztem a csókot) majd mikor a szálláshoz értünk búcsúzáskor magától oda jött és megölelt és elmentek. Mikor haza ért írt,mikor munkába ment írt,mikor onnan is haza ért és lefeküdt aludni írt,aztán elmeséltem neki ,hogy láttam a haverját (de tényleg csak ennyit írtam) megnézte és nem írt vissza.Aztán 4 nap után rá írtam és vissza írt az is csak pár szavas beszélgetés volt azóta nem beszéltünk és kb 1 hét telt el a csók óta. Most akar tőlem valamit vagy nem?Nem értem:( 17/L 17/F

2017. szept. 8. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Lehet azt hite, hogy neked a haverja tetszik, ha ezt így benyögted neki minden más nélkül.

Hívd el valahova találkozni, ha szivesen elmegy, akkor valószínű látni akar. Aztán ott kiderül hogy akar-e valamit, szerintem látni fogod rajta. Persze csak ha Te is akarsz tőle valamit. Ha nem, akkor hagyd.

2017. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tuti akár tőled valamit. Az elején nagyon lelkes is volt, csak lehet te nem jeleztél vissza neki. Ha neked is bejön, akkor írj rá te, például hívd el valahova, egy találka erejéig. Abból egyikőtöknek sem lesz baja. És ott mindent meg tudtok beszélni:)
2017. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam már rá de mindig elakadt a beszélgetés a felénél mert nem írt vissza csak megnézte.Mikor írtam neki nem írt flegmán egyszer se,de egy 30 perc után csak megnézte és abba maradt a beszélgetés.Sajnos elég messze lakunk egymástól de majd megyek még arra októberbe.Barátnőim szerint fél mert már baszták át lányok de szerintem ez hülyeség nem tűnt félős típusnak.
2017. szept. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!