Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú. Tudnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Már elég régóta (kb. 2 éve) tetszik egy fiú, akivel egy suliba járok. A mai napig ugyanaz a dolog történik minden egyes nap: Nézzük egymást és szemezünk. A szemezések viszonylag hosszú ideig tartanak, ha ránézek általában nem veszi le rólam a tekintetét,tehát nem hinném, hogy egy félős srác. Bár még soha nem beszéltünk, a másokkal való viselkedéséből is azt szűrőm le, hogy egy bátor fiú lehet. A haverja is furábban viselkedik, ha elmegyek mellettük, hirtelen elnémulnak, és feltűnően megfordulnak utánam. Párszor megfigyeltem azt, hogy mindig próbál valami „nagyot" mondani pl. az osztálytársainak, amikor tudja, hogy meg fogom azt hallani. Talán a következő elég gyerekes tőle, de néha megpróbál féltékennyé tenni, közvetlen azután, hogy meglát fiúkkal menni órára, vagy beszélgetni 2 percet. Persze elég átlátszó, egyértelműen látszik, hogy színészkedés az egész, végig a reakciómat figyeli. Talán ez elég jel, hogy ő is szimpatikusnak talál, mégis félek, hogy csalódni fogok. Nem szeretek várni sokáig, ha nem lép a fiú, akkor lépek én, de most valahogy nem megy. Félek, hogy elrontom.. Már vertek át fiúk a múltban, hamis jeleket adtak, mert élvezték, hogy bolondot csinálnak az emberből. Az exem óta pedig egész óvatos lettem. Bátornak hiszem magam, de még a gyomrom is összerándul, ha róla van szó. Talán nekem kellene kezdeményezni. Habár nem veszítek semmit, ha megpróbálom, mégis félek egy kicsit.


Nagyon szépen köszönöm a tanácsaitokat! :)



2017. szept. 8. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki.Ha valahogy beszélgetést akarsz vele kezdeni,akkor találj ki valamit.pl.elhagytad a kulcsodat a suliban és megkérdezed,hogy nem látta-e vagy hogy rátok szavaz majd e a pl.diáknapon.stb.Vagy csak simán menj oda hozzá.Végülis bátor vagy,nem?2 éve tetszik,nem?Akkor már ideje lépni,nehogy lemaradj.Én így szúrtam el.Szóval hajrá!
2017. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot! Igazad van, tényleg lépnem kéne. Nem szeretném, hogy másé legyen. :) (Remélem nincs barátnője..) Csak nagyon félek a visszautasítástól. Na meg hogy utána naponta találkoznunk kéne.

De szerinted miért nem lép ő ennyi idő után? Ugye mondtam, hogy nem tűnik egy bátortalan srácnak.

2017. szept. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!