Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Manapság mennyire jön be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire jön be a lányoknak az ha a fiú kicsit régimódi udvarló? Értem ezalatt: verset ír, ajándékoz, zenél neki stb.

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 06:56
1 2
 1/19 Lililili16 ***** válasza:
75%
Nekem bejön bár még sosem akadt ilyen fiúval dolgom mindig az idióták találnak meg :D
2017. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A verseimet nagyon szerették a leányzó és az ajándékozás szerintem egészen alap dolog egy vers mellé.

16f

2017. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%

Nekem bejön :)

Az én barátom sok verset ír már nekem és sokat gitározott nekem, és nekem ez tetszik, ha ódivatú ha nem :D

2017. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon is bejön, mert imádom a művészetet. Bárcsak... :)

15/L

2017. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy egy férfireakció is legyen :-) :

Igen, a lányok szeretik ezeket .... amenyiben tetszel nekik, pláne ha jártok, ha amúgy jól csinálod ezeket és kettesben műveled ezeket.

Ha egy csak félig-meddig ismeretlen lánynak próbálsz udvarolni, mások szeme láttára és esetleg nem is tetszel neki, nem tudsz énekelni, akkor bizony jó eséllyel elfordul és tesz egy poénos megjegyzést a barátnőinek, hogy "ezt a bénát". És sajnos ez még akkor is lehetséges, ha amúgy a dolgok legalább felével jól állsz, mert a legtöbb ember ( pláne tizenévesként ) kerüli a ciki helyzeteket és ritkán bátor, hogy másvalaki kedvéért bevállaljon egy nem annyira kellemes helyzetet.

És persze az egyoldalú nyilvánosság elé citálás általában véve sem helyes dolog, ezért gázak a nyilvános leánykérések is.


Továbbá:

Minden kapcsolat alapja az, hogy adsz is valamit és kapsz is. Ez nem azt jelenti, hogy ha verset írsz valakinek, akkor ő is írjon verset :-) csak azt, hogy amikor verset írsz neki vagy bókolsz, akkor ne úgy kezeld, mint egy ostromlott várat, amit-akit meg kell hódítani. Mert ez tényleg idejétmúlt hozzáállás és tényleg gáz. Valamikor ez volt az elvárt, meg kellett nyerni a menyasszonyt és a családját és ha egyszer a tiéd lett, akkor a tiéd lett. De ma arra kell törekedni, hogy mindketten adjatok és kapjatok is.

2017. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Demény József ***** válasza:
78%
Egy kicsit megütött ez a kérdés ! 10 évi házasság után (tudod nem velem történt meg...hanem egy más valakivel talán )jött egy ilyen srác a nejnek...és teljesen rákattant....olvastam pár sorát "Ha Veled vagyok 2 méterrel a föld felett járok" meg hasonlók ! és aki erre fogékony...eszét veszti :-) és a nej oda is költözött! A pasinak azért volt egy kis hibája...nem szerette a gyerekeket....így az akkor 9 éves lányunk nálam maradt...ami 80 % ban enyhítette a traumát nálam! No de 2 év múlva a pasi lezuhant az 1 méteres magasságból....és a kis szeánszuknak vége lett...hozzánk vissza út már nem volt....hát ilyen is van
2017. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Én inkább lenézem az ilyen visszamaradott tradíciót űző embereket. Meg persze azokat a nőket is akik elvárják az ehhez hasonló istenítést.
2017. szept. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint nem jön be, inkább frusztrál az ilyen :)


A versírás abszolút taszít (nem, nem vagyok műveletlen, de hagyjuk meg ezt a költőknek), az ajándékozásra nincs igényem, sőt néha kicsit erőltetett, a zenélés határeset, ha nem szerenádot ad vele, hanem mondjuk alapból dalokat ír és előadja az egyik szerzeményét, azzal nincs gond. Sőt egy jó hangú pasi mondjuk egy gitárral elég vonzó tud lenni. :)


Az más, hogy valaki jól nevelt és udvarias, de a 21. században számomra nem vonzó, hogy úgy kezeljenek, mint egy várkisasszonyt.


Szerintem sokkal többet számít, ha valaki figyel a másikra egy kapcsolatban (és ez kölcsönösen értendő!), és a kedves kis gesztusok is jobbak, mint mondjuk a drága/romantikus/értelmetlen ajándékok.


Amúgy erről most a Csak szex és más semmi egyik jelenete jutott eszembe:

- Nélküled olyan vagyok, mint vetés nélkül a föld,

lomb nélkül az erdő...

- Igenis van, aki ilyeneket mond!

- Értem én azt szívem, csak ki az a hülye, aki ezt elhiszi?!


Bocsi, remélem nem bántottam meg senkit, nem volt célom :) 26/L

2017. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Pandi1986 válasza:
Szerintem van, aki szereti, van, aki kevesbe. A lenyeg, hogy ha te ezeket szereted adni, akkor olyan leanyzot valassz, aki pedig ilyet kapni szeret. Akkor eselyetek van egy boldog, hosszu kapcsolatra.
2017. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez nem éppen a ma idealizált egyenlőségnek megfelelő magatartás.
2017. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!