Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gimnazista vagyok lany es 9....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnazista vagyok lany es 9. es Van egy fiu az osztalyombol akivel mar suli kezdes elott joba lettunk es igy hogy mindennap vele vagyok nagyon megtetszett. (Többi lent) A kerdes az hogy tetszhetek e neki?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu de csak igy tudtam leirni kerlek segitsetek!!:)

Mar 1 honapja ismertuk egymast es talalkoztunk parszor suli elott de csak mint barat. Az osztalyba kialakult egy 15fos is banda es mind a ketten benne vagyunk es igy mindig egyutt vagyunk,beszelgetunk,ha ranezek o is ram nez es mosolygunk egymasra,nevettet es szokott "cukkolni" is. Van hogy a nevemen szolit es hozzam er de csak egy masodpercre.

Orakon is mindig egymasra latunk mert kozel ulunk egymashoz.

Szerintetek ebbol lehet valami?

Vagy mit gondoltok errol az "osztalytars" dologrol?


2017. szept. 9. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Házinyúlra nem lövünk és főleg nem kilencedik elején.
2017. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, az elején még tök sokaig azt hittem, lehet valami. Csak mondom, hogy azóta kiderült, szimplán baráti közeledés volt részéről, amibe én többet láttam. Házi nyúlra nem lövünk -> na ez igaz, mert ha nem jön össze, nagyon rossz lesz.
2017. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen igazatok lehet...

De akkor hogy felejtsem el?

Legyek kevesebbet vele,vagy keruljem?

2017. szept. 10. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha osztálytársad, úgy nehéz igazán kerülni. Én harmadik éve vagyok ebben a helyzetben, nem olyan könnyű elfelejteni. Én megpróbáltam más fiúk felé nyitni, amíg velük jól elvagyok, háttérbe szorul az eredetileg kiszemelt fiú.
2017. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lőni kell mindenre ami bejön, legyen az házi vagy vad fajta.

Én biztos nem hagynám csak azért, mert osztálytárs.

De nem kell ajtóstul rontani a házba, legyél csak minél többet vele, mindegy, hogy mit csináltok. Aztán alakul az magától.

Ahogy elnézem a kérés már 1,5 éves, szóval remélem sikerrel jártál!

2019. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!