Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Szerintetek lekoptat?

Figyelt kérdés
Regen beszeltem egy fiuval es az egyik nap eszre vettem h nez es en is neztem kb.fel ,masfel percig de o is . Es aznap mikor haza ertem ram irt es beszeltunk ,de mar nem ir vissza .nem tudom h mit csinaljak ,hogy rairjak vagy ne ..mert lehet azert irt ram mert unatkozott de lehet hogy nem .igazabol nem is tudom miert irt ram de azon hezitalok h ra irjak vagy ne...szerintetek meg erne vagy le koptatna..

#bejövés #Ra irjak? #Miert nezett? #Ha sokaig nez tetszek neki?
2017. szept. 9. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ő is azt várja mikor írsz rá, szóval szerintem írj rá nyugodtan.
2017. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lililili16 ***** válasza:
100%
Kérdezd meg ha nagyon nem válaszol h élsz még? Arra biztos hogy fog irni tapasztalatból mondom :D
2017. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!