Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan "szedjem föl" a szaktár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "szedjem föl" a szaktársamat?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet és már az elején kiszúrtam magamnak egy srácot. Nagyon bejön meg aranyos meg minden csak nemtudom tetszem e neki. Volt már párszor hogy odajött beszélgetni meg egyszer órák után elkísért a koliig. Sokszor látom hogy néz, és amikor én is rápillantottam, rámosolyogtam ő meg vissza:D jó, ezek lehet hogy jelek, de nem biztos semmi sem XD mit csináljak hogy beteljesüljünk?:D help

19/l



2017. szept. 12. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, érdeklődj felőle.
2017. szept. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján bejössz neki. Nyugodtan kezdeményezz, ha ő nem teszi, ma már ez nem furcsa.
2017. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd el kávézni, aztán kísértesd hazáig vele magad, aztán hívd fel magadhoz egy teára.
2017. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!