Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy nem? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem? Mit csináljak ha nem akarok kezdeményezni? (Osztálytárs)

Figyelt kérdés

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.

Van egy fiú osztálytársam akivel elég jól kijövök..sokszor bámul és amikor ránézek mindig szemezünk jó fél perceket is..valamikor beszól nevetve. Leül többször a helyemre és nem hajlandó felállni onnan.. elveszi valamikor valamelyik cuccom én meg persze el akarom venni tőle így ilyenkor "fogócskázunk". Nekem is bejön és szeretném ha valami lenne köztünk de én nem akarok kezdeményezni..és valójában abban sem vagyok biztos,hogy tetszem e neki..hogyan jöhetnék rá 100%ra ,hogy tetszem neki? Mit tegyek..? Kérlek segístetek..köszönöm!❤ 14/L



2017. szept. 13. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
14 éves srác esetében 90%,hogy tetszel neki. Hát,ha ő nem hajlandó ennél tovább lépni,akkor te kell lépj,hívd el kólázni,s onnantól már rajta múlik.
2017. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olvastam az interneten hogy ha a fiúnak feléd fordul a lábfeje, a pupillája kitágul akkor tetszel neki. Szóval ezt figyeld meg.

Ha ő nem kezdeményez muszáj lesz neked.

2017. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbálj meg beszél(get)ni vele
2017. szept. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!