Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon gáz? 15/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz? 15/l

Figyelt kérdés

Van egy osztalytarsam, ugye mostmar uj suliba jarunk es ujra osztalytarsak lettunk

Regota joba vagyunk nagyon birjuk egymast... en szerelmes vagyok bele..de mar regota

De van egy osztalytarsunk es szo szerint ramaszott, olelgeti , olebe ul, puszilgatja

Aztan tesi elott az oltozobe beszelgettunk a lanyokkal es mondta ez a csaj h regen tetszettek egymasnak a fiuval aztan tokre orult bla bla en meg elkezdtem sirni de a csaj pont nemlatta h sirok mert addigra kiment.. aztan ma reggel egyszerre jottunk suliba a fiuval es kerdezte mi a baj de nem mertem neki elmondani es azota folyamatosan bamul pedig nemszokott bamulni es tok ugy viselkedik mintha nem is ismerne... az kizart dolog hogy tudja h miatta sirtam mert senki nem mondta el neki aki tudta

Szerintetek elmondjam a fiunak hogy bejon?

Mert nem birom nezni hogy minden szunetbe ramaszik az a ribizli...



2017. szept. 14. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján szerintem elkéne mondanod neki, lehet hogy örülne is neki és össze is jönnétek például, vagy maximum ha nem viszonozza, akkor is barátok lesztek szóval.. veszíteni azért nem veszíthetsz semmit.


"Mond el neki, hisz nincs mit veszítened, de örökké bánni fogod ha nem teszed."


-Remélem tudtam segíteni.

2017. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legközelebb amikor látod hogy bámul, akkor mondd el neki, de persze mikor kettesben tudtok lenni... mondd el, hogy bejön neked, és hogy múltkor is emiatt voltál szomorú
2017. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fruzs33 ***** válasza:

Még 15 évesen én is voltam így.

De ha érzi a srác,lehet,hogy pont ezért fordult el tőled...kicsit még naív vagy,de mondjuk én is naív voltam 15 évesen.

Szerintem elmondhatod neki,azzal nem veszítesz semmit

2017. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elmondani neki.

Vagy hívd félre beszélgetni és puszild meg, lehet az jobban bejön neki. Egy 15 éves srác még képtelen arra, hogy komoly döntéseket hozzon.

(Ja, és csak azért nem lesz ribizli a másik lány, mert ő bátrabb volt. Akkor lenne az, ha minden sráccal így viselkedne. Lehet ő is szereti a srácot...)


24/F

2017. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki.

Nincs vesztenivalód :D

2017. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4 nem csak vele viselkedik igy a csaj... azt elfelejtettem kiirni.

De nagyon szepen koszonom a valaszokat:)

2017. szept. 16. 17:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!