Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy helyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy helyes srácc akivel jóban vagyok tetszik, de nem akarom hogy a többiek piszkáljanak, és hogy ne romoljon el a barátságunk? (+ő az a srácc akire egy csomó csaj hajt)

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 20:31
 1/1 anonim válasza:
Ha tényleg szereted, akkor szard le a többieket. Én is hasonló helyzetben voltam, azt hittem, hogy ha összejövök vele, majd valami miatt szétmegyünk, akkor nem leszünk barátok. Nem így lett. Még mindig jóban vagyunk, és egyikünk sem negatívan gondol vissza arra, amikor együtt voltunk. Ha tetszik, akkor szólítsd meg, baj nem lehet belőle, mert ha kitartó vagy, előbb utóbb meg kell történnie a visszautasításnak, vagy az összejövésnek (jó, ez nem hangzik bíztatóan)Légy bátor!!!!! Ha a többiek emiatt piszkálnak, akkor a többiek hülyék, mert az ég egy adta világon semmi közük a te magánéletedhez! Te döntöd el, hogy mikor mit érzel és ki iránt, és ha az a valaki fontos neked, akkor rájössz, hogy a piszkálást ívesen kell lesz*rni! :DDDD Hajrá :)))
2017. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!